obicna nedeljna tema

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
kada muskarci daju komplimente, koliko to zaista misle? u fazonu, u ulazu zgrade, sretnete komsinicu sa devetog i cisto onako reda radi- jao komsinice kako ste danas posebno lepi..i slicna situacije. i na poslu, koleginicama- kako dobra frizura, odlicno ti stoji, bla bla..tako nesto.
a koliko zene pridaju znacaja takvim, u letu dobijenim, komplimentima? koliko mislite da su tacni? ili ih svedete jednostavno na ljubaznost.
i sve tako nesto.
 
a jel si se ****** sinoc, cujem da si bila u provodu ?

ps. Dobar ti dan draga Novaista ( po novim evroskim standardima, ako zenu oslovljavas sa gospodjice ili gospodja,ta ista doticna osoba zenskoga pola moze da te tuzi za sexisticku uvredu ) i ljubim ruke ako si ih oprala
 
kada muskarci daju komplimente, koliko to zaista misle? u fazonu, u ulazu zgrade, sretnete komsinicu sa devetog i cisto onako reda radi- jao komsinice kako ste danas posebno lepi..i slicna situacije. i na poslu, koleginicama- kako dobra frizura, odlicno ti stoji, bla bla..tako nesto.
a koliko zene pridaju znacaja takvim, u letu dobijenim, komplimentima? koliko mislite da su tacni? ili ih svedete jednostavno na ljubaznost.
i sve tako nesto.

Uvek mislim to sto kazem.

Kunst je u tome kako to saopstiti.
 
kada muskarci daju komplimente, koliko to zaista misle? u fazonu, u ulazu zgrade, sretnete komsinicu sa devetog i cisto onako reda radi- jao komsinice kako ste danas posebno lepi..i slicna situacije. i na poslu, koleginicama- kako dobra frizura, odlicno ti stoji, bla bla..tako nesto.
a koliko zene pridaju znacaja takvim, u letu dobijenim, komplimentima? koliko mislite da su tacni? ili ih svedete jednostavno na ljubaznost.
i sve tako nesto.

Verujem im jer najčešće nam se poklopaju mišljenja:aha:
 
Znači mnogo doooobro lažeš...:lol:
I koji su ti što nose džempere...? :neutral:

Ma koliko imao/nemao pojma, ja dam kompliment kada mislim da zaslužuje...

kako, pa imam ih na poslu dzemperasa kolko oces :lol:
a ne lazem, ja to mislim al jednu cetvrtinu od onoga sto kazem. al to je zbog ljubaznosti, nekoga malo oraspolozis i te fore.
a kad otkidam na nekog retko da ikakav komplimet dodelim.
meni su komplimenti razmena ljubaznosti, to je sve.
 
kada muskarci daju komplimente, koliko to zaista misle? u fazonu, u ulazu zgrade, sretnete komsinicu sa devetog i cisto onako reda radi- jao komsinice kako ste danas posebno lepi..i slicna situacije. i na poslu, koleginicama- kako dobra frizura, odlicno ti stoji, bla bla..tako nesto.
a koliko zene pridaju znacaja takvim, u letu dobijenim, komplimentima? koliko mislite da su tacni? ili ih svedete jednostavno na ljubaznost.
i sve tako nesto.

ne pridajem znacaj komplimentima, vise mi znaci pogled i ono sto nije izreceno....to ne moze da se iskontrolise i zato je uvek iskreno.;)
 
e ti komplimenti...
govorim samo ono sto zaista mislim, a cesto mislim :D
lepe zene svuda oko tebe i ne mozes se kontrolisati, da ne pricamo ako nameravam nesto
izgubim se u nekoj trecoj dimenziji i ne mogu ucutati
zeeeeneeeeeeeeeeee
 
a jel si se ****** sinoc, cujem da si bila u provodu ?

ps. Dobar ti dan draga Novaista ( po novim evroskim standardima, ako zenu oslovljavas sa gospodjice ili gospodja,ta ista doticna osoba zenskoga pola moze da te tuzi za sexisticku uvredu ) i ljubim ruke ako si ih oprala

ja, procitao
jos malo ce nam naloziti da stavljamo svoj penis u bulju, jer zaboga, vidi se ispupcenje na pantalonama sto moze uvrediti zene :roll:
 
uvek kada se nadjem u situaciji, da dami otvorim vrata, ja to i uradim..uglavnom se sve zahvale...i to je jedna vrsta komplimenta...ili pomognem baki da udje ili sidje u autobus ili trudnoj zeni ili zeni sa detetom ako se sa nekom sitnicom muci
 

Back
Top