REORGANIZACIJA

mastercat

Aktivan član
Poruka
1.294
Kao sto se da primetiti odlucili smo malo da reorganizujemo ovaj pod forum.Sve teme ce biti razvrstane u novoformirane podforume u toku sledecih par dana,a opsirnije cu pisati malo kasnije.Ako imate neki predlog sugestiju slobodno napisite :ok:
 
Zakljucane i nebulozne i ne perspektivne teme kao i stare ce biti likvidirane.One koje se ponavljaju ce biti spojene.Uglavnom uredicu malo samo da nadjem dan slobodan

Svako ko je voljan da otvori neku temu ili osvezi staru neka slobodno to uradi,moze i meni da se javi ako ima neku ideju pa cemo zajedno da je realizujemo. :ok:
 
Odlucio sam da temu Slava im prebacim u lepljivu u periodu od 24.marta kada je pocelo do 10.juna kada je prekinuto bombardovanje.Ne bi bilo odgovorno da ova tema brzo ode na neku 15 stranu ovog foruma a tako i u zaborav.
 
Odlucio sam da temu Slava im prebacim u lepljivu u periodu od 24.marta kada je pocelo do 10.juna kada je prekinuto bombardovanje.Ne bi bilo odgovorno da ova tema brzo ode na neku 15 stranu ovog foruma a tako i u zaborav.


тема СЛАВА ИМ је на месту и нека остане Лепљива заувек.

Допада ми се идеја о реорганизацији . Коначно се неко сетио да одвоји нас часне српске војнике од пандура. Свака част.
 
Uvaženi g. moderatori, na stranu "forumska pravila", ali mislim da bi iz običnog poštovanja prema onima koji ovde učestvuju s dobrom voljom i zdravom glavom trebalo da sprečite da ista osoba otvara više naloga, sama sa sobom komunicira i razmenjuje poruke... i slične gluposti. Pošto se i to može zapaziti na nekim mestima. Krajnje je neozbiljno, a nije zabavno. E ta kombinacija je mnogo loša, imho :)
 
Evo nama Dierre opet...U pravu si. Steta je sto ne moze da se vidi kad se muskarci predstavljaju kao osobe zenskoga pola (i obrnuto), pa da se i to sankcionise...:brus:
 
Poslednja izmena:
Kao sto se da primetiti odlucili smo malo da reorganizujemo ovaj pod forum.Sve teme ce biti razvrstane u novoformirane podforume u toku sledecih par dana,a opsirnije cu pisati malo kasnije.Ako imate neki predlog sugestiju slobodno napisite :ok:

Bilo bi dobro da se ubaci pdf Mornarica (Rusi grade 3 nosaca aviona...) i Ostalo (plate...).:)
 
Kakva reorganizacija? Pa svake 2-3 godine menjaju formaciju. Katastrofa. Formacija se svodi na menjanje naziva jedinice, menjanje vojne poste i jos poneke sitnice. To je kao kad na drvetu stoje cavke, lovac opali, one se razbeze, ali se posle vrate, s tim da nisu na istom mestu. E to je nasa reorganizacija. A i treba naci mesta za kojekakve likove...izmisliti formacijska mesta...
 

Back
Top