Trebam pomoc izbacuje gresku na ChampionShip 01/02

hahahah pa uvek sam igrao na ovome racunaru treba da se podesi to nesto

imam 2gb rama a to je igra iz 01-02....

If CM01/02 displays a message stating that there is not enough system memory to continue, then
the game has used up all available physical and virtual memory. To increase the amount of
memory available to CM01/02 try closing down any other applications you are currenly running,
or increase the amount of disk space available for virtual memory.

For furthur information on configuring your system's virtual memory, consult your Windows
operating system manual.
 
Ne radi se o ramu uopste, nema veze sa ramom, vec psihicka memorija,a to je ako si primetio onaj pagefile.sys i njega pomeri na nekoj drugoj particiji gde imas malo vise mesta na hdd i resices problem, zauzeo si mesto samo nista vise.

P.S.
Nemoj da iskljucujes page file inace nece da ti rade neki programi kao i sam vindows u nekim situacijama samo skloni na drugu particiju a to mozes ovako.
My Computer' > Properties > Advanced > Performance Settings > Advanced > Virtual Memmory > Change > (ovde podesi iste karakteristike koje ti stoje u C samo stavi u D neku drugu particiju)

pozdrav
 
E treba mi pomoc...oko necega nemogu da namestim...

There is not enough available sistem memory to create the game .Please free up some more and try again.


dali neko zna sta se treba uraditi jer mi je jednom jedan decko nastimao pa sam reinstalirao sistem pa opet mi se javila ta greska.

Nemas dovoljno ram memorije da bi pokrenuo igricu.....Tako da prvo nauci engleski a onda zameni ram memoriju!:bye:

a ti prvo nauci sta znaci RAM a sta SYSTEM memorija pa onda ostavljaj ovakve komentare, a ko ce da uci engleski to nemoj tebe da brine da ti ne zalepim ban, jer covek trazi pomoc a ne savet u vezi skole ! :rtfm:
 

Back
Top