PROBLEM!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Charlie2

Početnik
Poruka
10
Pozdrav svim ljubiteljima FPS i TPS... Imam jedan problem u vezi igre Scarface, a taj problem je poceo da se pojavljuje i u igrama Max Payne 1 (imam windows XP SP2, da ne pomislite nesto pogresno) i NFS Underground 2. Izgleda kao da komande koje zadajem na tastaturi kasne sa naredbama u igri, npr pritisnem W ,da lik ili auto krene, moram da sacekam sekundu ili dve da bi on "poslusao naredbu". Ne desava se naravno to samo sa W nego sa svim komandama na tastaturi, ne ukljucujuci misa... Molim vas da mi odgovorite ako znate u cemu je problem. Ja sumnjam na drivere.. Pozz

p.s Tastatura radi perefktno
 
moze da se desi ako ti nije DX instaliran novi, ako ti VGA drajveri nisu dobri, ako nemas podrsku za neku igru itd, itd, ... najbolje je da stavis SP3 i da probas ili da napises performanse kompa pa da vidimo gde je muka. Max Payne je stara igra ako ti je noviji komp nebi trebalo da imas problema.
 
Otklonio sam problem, neki "tezi" virus je bio u pitanju da cak ni Avast, nije mogao da ga registruje XD. Oborio sam sistem.A sto se kompa tice, nije nov ali je jak(sitan ali dinamitan XD ), npr. 2Gb Ram, 5000+ itd.... Inace, hvala na pomoci.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top