Da li ste skoro poslali razglednicu?

Stara_planina

Zainteresovan član
Poruka
152
Da li ste skoro poslali razglednicu?

Ako ste vec otvorili ovu temu trenutak je da posaljete romanticnu razglednicu Vama dragoj osobi:

Razglednica-14.jpg


Razglednica-12.jpg


Razglednica-10.jpg


http://www.tt-group.net/Romanticne-razglednice/Izaberite-razglednicu.php

Kako Vam se dopadaju razglednice?
 
Da li ste skoro poslali razglednicu?

Када сам била дете волела сам да шаљем разгледнице. :)
Мада и сад пошаљем понекад. Последњи пут сам послала претпрошле године кад сам била на летовању.

Kako Vam se dopadaju razglednice?

Баш ми се и не допадају.

Steta sto su razglednice sada zamenili e-mail ili sms-poruke...:neutral:

Е, не. :)
Нису смс и имејл поруке замениле разгледнице, већ су људи променили начин комуницирања.
Није се та промена десила тек-тако и зависи само од људи и њихових новостечених навика.
Разгледнице и дан данас постоје и могу се послати без проблема.
Фактички то је аргумент и оправдање за оне које гризе савест јер шаљу смс уместо разгледнца, уместо да дигну дупе и правац у пошту.
 
Када сам била дете волела сам да шаљем разгледнице. :)
Мада и сад пошаљем понекад. Последњи пут сам послала претпрошле године кад сам била на летовању.



Баш ми се и не допадају.



Е, не. :)
Нису смс и имејл поруке замениле разгледнице, већ су људи променили начин комуницирања.
Није се та промена десила тек-тако и зависи само од људи и њихових новостечених навика.
Разгледнице и дан данас постоје и могу се послати без проблема.
Фактички то је аргумент и оправдање за оне које гризе савест јер шаљу смс уместо разгледнца, уместо да дигну дупе и правац у пошту.



tačno i netačno
nije samo lenjost u pitanju

nova vremena, nove navike, moramo prihvatiti
zašto da plaćam 32 din za poštarinu, kad mogu e mailom ajd skoro džabe, adsl, plaćam pa ga plaćam, e mail ne doplaćujem posebno...
samo pod uslovom da primalac ima net....
 

Back
Top