kako?! ali, kako?!

ne znam...

  • to su male tajne velikih majstora kuhinje...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
Lako uz sinalko :mrgreen:

E, što je to bila glupa reklama, i onaj Marko Jarić, kojeg baš i ne volim i uvek mi je delovao iritantno...

A ovo, pa ne znam, nađeš, pitaš ajde da idemo na piće i onda kad popijete ti kreneš da platiš ali kao ostao novčanik u drugoj jakni, jao, mnogo ti je neprijatno, i onda će one platiti a ti, kao pravi džentlmen, moraš da im se odužiš i eto ti još jednog izlaska sa dve forumašice... pfff.. ništa lakše..

E sad, koje dve forumašice hoće da izađu sa mnom? :rumenko:
 
ne, mislim... to i jeste ponta teme... da se ljudi malo socijalno zblize... u SZ (stvarnom zivotu) a ne samo OL (on-lajn)... i onda se posle rode neka lepa prijateljstva... to kao oni seminari i treninzi i ritriti na koje firma salje... i svi se lepo druze i otputuju negde i jedu i spavaju za dzabe... i dobiju dnevnice pride... to vas rikan najvise voli... gde god sam otis'o, sve sam pare na hranu i pitje potrosio... ma, samo se to racuna... majke mi vam kazem... dzabe skupi dzemper... nema to pojma...
p.s. 'oce rile sve... samo nece da ide na zvozdin stadion il' slicno...
 
ne, mislim... to i jeste ponta teme... da se ljudi malo socijalno zblize... u SZ (stvarnom zivotu) a ne samo OL (on-lajn)... i onda se posle rode neka lepa prijateljstva... to kao oni seminari i treninzi i ritriti na koje firma salje... i svi se lepo druze i otputuju negde i jedu i spavaju za dzabe... i dobiju dnevnice pride... to vas rikan najvise voli... gde god sam otis'o, sve sam pare na hranu i pitje potrosio... ma, samo se to racuna... majke mi vam kazem... dzabe skupi dzemper... nema to pojma...
p.s. 'oce rile sve... samo nece da ide na zvozdin stadion il' slicno...

sve za društvo i u dobrom društvu
:zag:
 
Treba tu mnogo truda i kopanja.Da das pola zivota ovom forumu,non stop da smaras i silujes razne topike da bi te ljudi dobro upoznali,da saljes privatne poruke i da imas strpljenja... A da,i da budes jako dobar,ne smes previse da budes ti ... Takodje nije sve u kolicini ponekad se mozes bolje provesti sa jednom devojkom neko sa dve polulezbijke.
 

Back
Top