~MILICA~

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
krstila sam je u Milica.
ima oko 5 meseci,po mojoj slobodnoj proceni.(a ja sam uvek u parvu:)):D
ko je usvoji ima od mene prvu vakcinu.
dom je potreban mnogo hitno.dan je u pitanju ili neka dobra dusa da je uzme na cuvanje do konacnog udomljenja.

 
Ona je zaista divna kad stekne poverenje u nekog (a bez obzira na sve ruzno sto joj se izdesavalo stice ga brzo), ta cika i vriska, skakanje od po 15-20 minuta se ne vidjaju cesto:) Predobra je, zeljna ljubavi i stvarno joj hitno treba neko ko ce joj to pruziti. Makar i privremeno dok ne organizujemo nesto stalno, sto non stop pokusavamo. Kao sto je mina napisala vakcina je obezbedjena, sterilizaciju cemo nas dve platiti, ja cu pomoci u hrani koliko treba. Samo joj treba smestaj i trunka paznje.
 
Milica dakle u nedelju mora da ide od devojke koja je cuva, mina je uspela da joj nadje smestaj u jednom pansionu pa bih molila one koji su se ponudili da pomognu da uplate koliko mogu na minin racun-efg banka 250-1350018921500-40 , obavezno napisite "za milicu". Hvala svima koji mogu i zele da pomognu.
 
milica vas pita da li neko od vas moze da je uzme na nekoliko dana?morace na ulicu a hocemo da je udomimo i skupimo pare za sterilizaciju..
da li bineko,mozda hteo?
 
evo kad s emalo potrudi čovek sve se može.
samo malotruda i volje.evo bella,bez razvozanja u drugi kraj.

MIlica je našla dom.
sad jurimo prevoz do novog sada i pare za sterilizaciju
za centar za mešance.kao što sam rekla dajem deo.dajem vakcinu
galja više ne radi dzabe a za milicu nije odobreno ko za sve za 1000 din
nego oko4000-5000 što je mnogo.a u centru je oko 2000 sa smeštajem
 
Milica je danas konacno u svom domu!!!

Nakon prebijanja, borvka kod jedne devojke, sterlizacije, boravka u pansionu, gospodjica je konacno zbrinuta-dobila je svoje vlasnike, divne ljude, svoje drugarice-mace, svoje dvoriste i svoju kucicu

Nadam se da ce biti srecna i da ce zaboraviti sve traume koje je imala.

Hvala svima koji su joj omogucili ovo (uplate su zaista mnogo znacile), hvala devojci koja nas je prevezla do Novog Sada i nije uzela ni dinara, i na kraju hvala minibg bez cijeg angazovanja se definitivno nista od ovoga ne bi desilo.

:super:
 
Lolica (sire poznata kao MIlica:D) uziva u svom domu, s vremena na vreme mi vlasnici posalju poruku, sliku. Super joj je, druzi se sa macama, postala je pravi pas cuvar, cak je ujela jednog komsiju (sto uopste ne cudi s obzirom sta je sve dozivela i prezivela od ljudi), ali nije strasno. Sto je najbitnije vole je i ona voli njih:) Evo velike devojcice, slikano u novom domu:)

 

Back
Top