koje shanse imaju jadnici

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
SVE BOLDOVANO PREPORUCHUJEM DA IGNORISHETE POSHTO JE TO PLOD NEKIH MOJIH BALJEZGARIJA, ALI AKO IMATE NESHTO ZA RECI, SLOBODNO :)


Danas sam stajao ispred shkole sa par ortaka (i 2 ortakinje pride) i ortakinje su krenule da prichaju o svojim momAcima. I odjednom jedna kazhe "Ako ovaj ne nabavi motor za 3 meseca, shutnucu ga". I ja tu kao, naivno, pitam : "A zar nije bitno kakav je on?" A druga odgovara "Pa bitno je ,al' mora da ima motor/auto, necu valjda svaki dan da se cimam po prevozu", prva: "Da, treba i da je dobar i da je burzhuj". E sad, ja znam da su se one zajebavale, znam ih dovoljno, ali siguran sam da postoji ne bash mali broj devojaka (TINEJDZHERKI, shto je u stvari najgore) koje stvarno tako razmishljaju (ponekad je to zhalosno ochigledno). Shta vi mislite o ovome, greshim li i na kraju: s obzirom da zhena inache ima vishe, koje shanse imaju "jadnici" da nadju devojku ako eliminishemo sve sponzorushe? Mislim da se shanse "jadnika" svode na jad i bedu i da zbog toga pritom postaju isfrustrirani i besni ili ,shto je mnogo cheshce, ravnodushni i nezainteresovani, shto mozhe imati dobre strane jer im daje mogucnost da se fokusiraju na neke druge bitnije stvari, pritom zapostavljajuci svoj "ljubavni" zhivot ali time teraju "normalne" devojke da se odluchuju za one manje kvalitetne shto se nastavlja i u odraslom dobu zhivota gde pochinje razmnozhavanje, shto opet implicira da se kvalitet stanovnishtva smanjuje (jer kad spojish 2 nekvalitetna ne mozhesh dobiti 1 kvalitetno, kad spojish kvalitetno i nekvalitetno mozhesh dobiti ili jedno ili drugo, ali nikad nece biti u potpunosti ni jedno ni drugo, ali spajanje 2 kvalitetna daje optimalne rezultate :P)


SVE BOLDOVANO PREPORUCHUJEM DA IGNORISHETE POSHTO JE TO PLOD NEKIH MOJIH BALJEZGARIJA, ALI AKO IMATE NESHTO ZA RECI, SLOBODNO :)
 
Ma ebem mu sve , ne znam.
Ja bih rekla da su im sanse velike.
Zavisi na sta pucaju.
Ako potajno zude za tim sponzorusama ondak zaista nemaju sanse.
Mislim da normalnih devojaka jos uvek ima vise.

Za ovo boldovano mi treba titl

a i zaboravih lezbejke
Moj ortak se zaljubio u lezbejku
ali ga ona ne ebe 2%
Sve zhivo radi za nju
al dzhabe

E sad, rachunajmo da deo zhudi za sponzorushama, njihove shanse su potpuno otpisane, ali ovaj deo koji zheli normalne opet nailazi na prepreku: teshko je reci koja je normalna a koja sponzorusha, te jadnici chesto izbegavaju prilazhenje devojkama da se ne bi razocharali, a i kad prilaze, chesto su nesigurni i delaju neiskusno shto chak i normalne devojke odbija

a za boldovano sam stavio da se komentarishe po zhelji jer ni meni nije bash jasno shta je bio cilj mog pisanija tu

Čuj, između ostalog, što to tako sa rezervom, što si tako nesiguran? :)
(Mislim na ovaj dodatak 'plod mojih baljezgarija'.)

I ovo što reče vajld_čajldica i preduhitri me.

nesigurno i sa rezervom jer bash kao shto rekoh, to se mozhe tumachiti i na najgore nachine i nisam josh sasvim oblikovao tu svoju misao.
 
Pa lako je kroz mali upitnik protumaciti koja je sponzorusa

1. Pogledaj pre svega mesto/lokal gde si izasao i seti se kakve price kruze o njem tj kakva mu je reputacija
2. Oceni odoka garderobu i ponasanje devojke
3. Izdvoji 10 minuta na razgovor, kazace ti se samo

Elem. Mozda bi ti jadnici trebali prvo da porade na svom samopouzdanje.
Jer dokle god budu gledali na sebe kao na jadnike - gledace i zene.
A cinjenica je da nijedna zena nije luda da bude sa jadnikom ( ne u materijalnom vec u karakternom smislu).
I zasto bi?
 
Хмм, нема ту неке велике филозофије...
Иначе је предвиђено да најјачи мужјаци бирају женке. :mrgreen:

bash zbog toga pitanje je koje shanse imaju jadnici? :P

Elem. Mozda bi ti jadnici trebali prvo da porade na svom samopouzdanje.
Jer dokle god budu gledali na sebe kao na jadnike - gledace i zene.
A cinjenica je da nijedna zena nije luda da bude sa jadnikom ( ne u materijalnom vec u karakternom smislu).
I zasto bi?

ali to je sve jedan krug: dokle god zhene gledaju na njih kao na jadnike, gledace i oni na sebe. A sa ovim se slazhem, da niko, a ne samo zhene, nece da bude sa jadnikom u nekom smislu koji im smeta.
 
Imao svojevremeno nesto daleko od sponzoruse..ali je dolazila taxijem do mene i onda kolima u dgra..pa je kao odvezem na vidikovac nocu..x puta..i posle par dana kao provuce kroz pricu ajde dodji po mene..ja reko vazi:lol:tako da takve samo noga u pedu;)
 
bash zbog toga pitanje je koje shanse imaju jadnici? :P

Па, да престану да буду јадници. :mrgreen:

Нико од њих не тражи да буду милионери... али као прво... треба да имају макар мало самопоштовања.
Као друго... Нека пораде на себи и труде се да буду најбољи.
Све остало долази само. :)
 
Хмм, нема ту неке велике филозофије...
Иначе је предвиђено да најјачи мужјаци бирају женке. :mrgreen:



bash zbog toga pitanje je koje shanse imaju jadnici? :P

Jadnima ostaju jadne...sala. Pa ako su ove krupne zverke(frajeri) face po tome sto su jaki i sl...onda bi jadnici trebali da porade na samopouzdanju i na sarmu... Ne padaju sve devojke na snagatore.;)
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
@Krepta pitica

E vidis , sad je fora u tome da ti "jadnici" moraju da shvate da njihova vrednost lezi u njima samima a ne van njih.
Dakle dokle god zapravo oni budu uzimali broj zena koji se zainteresuje za njih kao merilo sopstvene vrednosti - oni ce bit jadni. Koliko god zena da su imali.

Dakle - prvo treba izgraditi svoje samopuzdanje tako sto ce muskarac postati svestan sebe i svojih kvaliteta nezavisno od zena.
A kad se izgradi kao muskarac na taj nacin - zene ce poceti da salecu njega:)

Inace, ljudi cesto nisu svesni koliko se taj "ocaj i zelja za suprotnim polom " vidi...kao da osoba ima neku auru koja vice " Zene ocajan sam pogledajte me".
I nijedna nece biti sa njim..zasto..zato sto zena hoce da se oseca posebnom. Jedinom.
A kad vidis ocajnog muskarca ZNAS da je pre tebe pokusao sa jos 10 koje su ga odbile.
A ko zeli pobogu biti sa muskarcem koji samo zeli da ima devojku, bez obzira na nju samu i na njene kvalitete.
 
Па, да престану да буду јадници. :mrgreen:

Нико од њих не тражи да буду милионери... али као прво... треба да имају макар мало самопоштовања.
Као друго... Нека пораде на себи и труде се да буду најбољи.
Све остало долази само. :)

ali bez spoljashnje motivacije ne mogu se jednostavno tako promeniti
potreban je dosta jak karakter da bi chovek uzeo zdravo za gotovo da ce mu krenuti bolje ako se promeni.
Ja bih bio skeptik prilichni da mi neko neshto tako kazhe.

@Krepta pitica

E vidis , sad je fora u tome da ti "jadnici" moraju da shvate da njihova vrednost lezi u njima samima a ne van njih.
Dakle dokle god zapravo oni budu uzimali broj zena koji se zainteresuje za njih kao merilo sopstvene vrednosti - oni ce bit jadni. Koliko god zena da su imali.
a ako gledamo samo ljubavni aspekt, jel onda mozhemo uzeti broj zhena kao merilo?

Dakle - prvo treba izgraditi svoje samopuzdanje tako sto ce muskarac postati svestan sebe i svojih kvaliteta nezavisno od zena.
A kad se izgradi kao muskarac na taj nacin - zene ce poceti da salecu njega:)
slazhem se, ali to je teshko.


Inace, ljudi cesto nisu svesni koliko se taj "ocaj i zelja za suprotnim polom " vidi...kao da osoba ima neku auru koja vice " Zene ocajan sam pogledajte me".
I nijedna nece biti sa njim..zasto..zato sto zena hoce da se oseca posebnom. Jedinom.
A kad vidis ocajnog muskarca ZNAS da je pre tebe pokusao sa jos 10 koje su ga odbile.
A ko zeli pobogu biti sa muskarcem koji samo zeli da ima devojku, bez obzira na nju samu i na njene kvalitete.
zanimljivo opazhanje :lol:
 
Znaš, jedni kažu da se devojkama sviđaju snagatori, drugi da im se sviđaju pare, treći da im se sviđaju intelektualci...Blah.Dosadno.Kada bih napravio spisak stvari - šta to tražim, kakve osobine kod neke devojke, i desi mi se da se sviđam baš takvoj kakvu sam prethodno opisao, a da ja pritom ne osećam aman baš ništa. Što se i dešavalo. To jednostavno, nije stvar razuma. Niti ima filozofije, niti ima nekog pravila.

a chega je onda stvar? nemoj mi reci hemije sad, da ne padne pegla na tastaturu
 

Back
Top