SRAMOTA!!!!!

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
http://www.svet.rs/clanak/bil-klinton-tražio-da-upozna-jelenu-i-anu

2vihxsj.jpg


Od danas me ove dve kobile ne zanimaju i zelim im sve najgore.
Zar je moguce da nemaju ni trunke nekog ponosa vec trce da se slikaju sa skotom koji im je bombardovao narod i zemlju i koji se i danas zalaze zajedno sa zenom da se sve sto je srpsko unisti.Mozda su mu i poduvale umesto Monike Levinski. Stvarno bruka.
 
Koliko su ljudi ovde spremni da zbog sake dolara unize i sebe i svoju drzavu i svoj narod pa to je nesto neverovatno. Jos ajde da razumem neku ubogu sirotinju kad bi to uradila ali ove dve kravetine koje i ovako vec imaju milione ....pa to je bruka.....A posle ova droljetina Ana jos prica price stranim medijima kako je eto ovde bilo tesko i bombardovanje i sve i da je jadna u praznom bazenu morala da trenira a zatim trci na noge coveku koji je najzasluzniji za to.
 
hahahahha..........:hahaha::hahaha:

Pa zar nije tuzno???

Znas kad bi sportista neke druge zemlje isao da se slika sa nekim smradom koji je bombardovao njegovu zemlju......NIKAD.
Pa evo sad si imao slucaj da je recimo bas Amerikanac Rodik odbio da igra u Dubaiu zato sto nisu izdali vizu onoj jevrejki....znaci Rodik je bojkotovao turnir mada ta stvar vezana za Sahar-Pir nema toliko veze sa njim. A ove dve alave droce direktno na noge idu coveku koji je kriv za hiljade mrtvih u Srbiji i zbog koga deca i ljudi i dan danas umiru po Srbiji od raka i drugih bolesti zahvaljujuci raznim otrovima i obogacenom uranijumu koji je bacao po nama.
Stvarno mogle bi malo da ukljuce mozak ako ga imaju valjda im nije isti ogranicen samo na pracenje loptice.
 
Poslednja izmena:
.....A posle ova droljetina Ana jos prica price stranim medijima kako je eto ovde bilo tesko i bombardovanje i sve i da je jadna u praznom bazenu morala da trenira a zatim trci na noge coveku koji je najzasluzniji za to.

Trenirala je u praznom bazenu :eek: ? Pa to je stvarno tragedija... :lol: Valjda je bilo daleko tezih problema u to vreme od praznog bazena i njenog treniranja...:think:
 
A Klinton kao zna koju je zemlju bombardovao???? Nema bre taj pojma ni o čemu!!! Mandat proveo u ovalnoj sobi, bežeći od one svoje odvratne ženturače; nije taj ni čuo za Srbiju! Skoro sam gledala kada je bio u pratnji one svoje odvratne Hilari, dok je ona zapenila o tome kako negde treba sprovesti "demokratiju", prikazuju njega, a on u pozadini ladno spava.
 
Jelena i Ana nisu ono sto su nekad bie...Anu kao i da ne zanima tenis...a Jelena brine koliko ce dugo ostati na prvom mestu umesto da brine dal ce ikad osvojiti neki G.Slem.....
 
Глупости.
Па нек се упознају.
Њихова ствар,а ти уопште ниси подобан да било кога вређаш (краветине итд.).
Нити су ме интересовале,нити ме интересују,нити верујем да ће ме интерсовати.
 
Onaj ko kaze da su mozda bile primorane je ili glup ili zaslepljen verovanjem da je i Anu i Jelenu iole briga za ovu zemlju. Dve kravetine....Evo,do sada nisam verovao,ali slika govori sve!!! Od sada ova dva skota mogu samo da gledam kako se previjaju u bolovima,kako lome noge i ruke,i za to cu an svakom mecu zdusno navijati.

Daleko vam lepa zemlja sitne duse prodane,evo vam jebenih 250.000 doalra,evo vam je i jebena Amerika,nosite se u tri lepe ***** materine...A oni koji ce ih i dalje braniti,hvala lepo,svaka cast i njima...

Ja sam prosle godine na jednom antiratnom skupu u Nemackoj trazio da se skien zastava Kosova,preteci da cu na konferenciji govoriti samo o toj sramoti...I skinuli su...I ja sam bio toliko ponosan....

I onda vidim ove dve kuckice kako se sa osmehom slikaju sa ovim govnetom.Kako daju izjave da su uzbudjene i slicno..Idite do WCa sa njim,mozda mu je jos ostalo dinamita i za vas dve.Trebalo bi im poslati slike onog voza koji je eksplodirao sa putnicima unutra,one devojcice koju je bomba raznela,a za sta je sve direktno kriv ovaj covek..I one se slikaju sa njim,one su uzbudjenje sto su tu...

Daleko vam lepa zemlje kurvice nase srpske... Jembes zemlju sa ovakvim patriotama.
 
kako te nije sramota da tako nesto govoris,ja sam prosle godine uradio sta sam uradio i bio sam ponosan na to...Ovom coveku niakd ruku ne bih pruzio! A vi sto sve gledate kroz pare,vas koje boli dupe za bilo sta sem za same sebe,nemojte ni da mi se obracate..Ovo sto su uradile je bedno za medalju!!!!
 

Back
Top