Sajt kao Butik????

ENADIN

Zainteresovan član
Poruka
347
E ovako ,
Zanima me vase misljenje o mom planu .
Razmisljam da napravim sajt na kome bi prodavao svoju robu i robu drugih firmi.
Imam neki kanal preko kojeg nabavljam robu iz Tajlanda .A takodje imam nekoliko poznanika koji drze proizvodnju dzinsa i obuce ,za koje sigurno znam da njihove proizvode po Srbiji i drugim zemljama daju po velikim cenama .Nemam trenutno finansija da bih otvorio butik .Pa me interesuje vase misljenje da li bi ovo radilo ?Naravno slanje pouzecem.
Radi se o Patikama,cipelama,dzins,trenerke,dresovi itd.
 
Da li misliš na nešto ovako:
http://www.freewebs.com/securityevic/

Ili ovako:
http://www.muhadzibaonline.com/
???

Primer broj jedan je varijanta kad nisi registrovao trgovačku firmu, i kad se baviš malo nelegalnijim načinom prodaje. U principu, ovo nije zabranjeno, ali nikad se ne zna šta može da iskrsne.

Za primer broj dva moraš da registruješ trgovinsku firmu, plaćaš porez... Ovo je prava varijanta
 
Zelim da registrujem trgovacku firmu. To mi nije problem .Interesuje me sta vi mislite da li bi taj posao mogao da mi donese neki profit,konkretno da li bi vi porucili nesto sa neta a niste videli probali....?
 
Zelim da registrujem trgovacku firmu. To mi nije problem .Interesuje me sta vi mislite da li bi taj posao mogao da mi donese neki profit,konkretno da li bi vi porucili nesto sa neta a niste videli probali....?


Svi vole da probaju odeću pre nego što je kupe, međutim, ipak se ona dobro prodaje godinama putem kataloške prodaje - što je u stvari neka vrsta preteče ovoga što ti hoćeš da uradiš. Uzmi dva tri dobra nemačka ktaloga, pa pogledaj koje oni podatke stavljaju uz svoje modele, i napravi na sajtu mere (ljudske - visinu, obim grudi, struka...itd,), da bi kupci mogli da odrede koju veličinu treba da poruče. Reklama ti je neophodna i van interneta, a verujem da uz solidan stalan izbor robe imao kupce - ne može svako da ide u butike, živi mnogo potencijalnih kupaca daleko od većih gradskih područja, a žele da obuku nešto pristojno.
Srećno!:bye:
 

Back
Top