Ово је ипак слика из 2009,...а не из деведесетих!

Poruka
20.103
v126483p0.jpg

Kolonе vremešnih čekalе besplatne markice

Било је тих деведесетих редова, али оваквих....:think:

Још један пример "добро организоване" државе,
па било у питању макар и издавање маркица за превоз!

..
 
Da li ste zadovoljni organizacijom izdavanja legitimacija za penzionere?

SARA APOSTOLOVSKI (60)
Malo se duže čeka u redu ali nam je baš zabavno. Došla sam po legitimaciju za rođaku koja ne može da stoji u redu. Dobro je što ćemo imati besplatno prevoz.

LJUBICA STOJANOVIĆ (68)
Čekam već dva sata i ljuta sam. Nekako ću izdržati ali me zanima zašto ja nemam pravo na besplatan prevoz ako moj muž ima.

LJUBIVOJE JOVANOVIĆ (66)
Težak sam srčani bolesnik i ovo mi zaista nije trebalo. Izašao sam iz reda jer ne mogu više da stojim, a prijatelj mi čuva mesto. Organizacija je katastrofa.

RALE SELIMOVIĆ (68)
Da sam znao da je ovakvo mučenje ne bih ni došao. U dva tri dana jedanput se vozim i možda je bolje da sam nastavio da plaćam nego da se ovoliko mučim i čekam.

GEORGINA NIKOLIĆ (69)
Da sam znala zamolila bih nekoga od mojih sedmoro unuka da umesto mene čekaju. Ovoliko da čekamo pa to stvarno nije u redu, a mnogi od nas su bolesni.

ĐURO STAMENKOVIĆ (69)
Organizacija i nije baš na nivou i sigurno će mnogo ljudi danas ili sutra ostati bez markica. Bilo bi lepo da te ljude kontrola ne kažnjava narednih nekoliko dana dok se sve markice ne podignu.

http://www.blic.rs/beograd.php?id=81666

п.с.

Изгледа да се та улица више не зове Скендербегова,.
него ул. Кнегиње Љубице!

.
 
Kolonе vremešnih čekalе besplatne markice[/B]

Било је тих деведесетих редова, али оваквих....:think:

Још један пример "добро организоване" државе,
па било у питању макар и издавање маркица за превоз!

..

Биће,биће, оваквих редова само док се потроше (утроше и покраду) паре од приватизације. Ово је само тестирање ко може у ред на чекање и колико може да издржи. Нажалост!
 
У Беогераду испред ГСП-а



"Stotine penzionera, poneka kćerka za svog roditelja, unuk za baku ili deku,
sate su juče proveli u redu čekajući legitimaciju za besplatnan prevoz.


.

Kad se već pozivaš na devedesete.... tada se čekalo satima, a još je moralo i da se plati, recimo ulje, a i davali su po litru-dve. mnogi ni toliko nisu dočekali.
 
Zbog cega se ulaze novac u penzionere umesto u mladost ove zemlje.
Kada ce drzava nesto dzabe dati mladima? Nesto konkretno, poput ovoga. Ima li neko primer?

zato sto penzionera ima "100" puta vise nego mladih ljudi u ovoj Srbiji.......takav odnos,mladi-stari,ne postoji ni u jednoj zemlji u Evropi,a mozda ni u svetu...

a uostalom,kada bi se i delilo nesto za mlade,najbolje da se deli u popodnevnim ili vecernjim satima,jer VECINA mladih u Srbiji spava do podneva...
 
v126483p0.jpg

Kolonе vremešnih čekalе besplatne markice

Било је тих деведесетих редова, али оваквих....:think:

Још један пример "добро организоване" државе,
па било у питању макар и издавање маркица за превоз!

..

al radi ovaj narod dole nesto ????
svaki dan cekaju po ceo dan u neki redovi
svaka im cast kad mogu tako
juce gledam na dnevnik grobari ceo dan cekaju na karte
ovi ceodan cekaju
sutra ce ceo dan da cekaju na neko drugo mesto :confused:
 
Kad se već pozivaš na devedesete.... tada se čekalo satima, a još je moralo i da se plati, recimo ulje, a i davali su po litru-dve. mnogi ni toliko nisu dočekali.

Много ти слаба аргументација. 90их је било санкција. Сада већ скоро 9 година без санкција и само гора ситуација са про-западњацима на власти.
 
90их је било санкција. Сада већ скоро 9 година без санкција и само гора ситуација са
про-западњацима на власти.

Pa čekaju da dobiju DŽABE kartice za prevoz.
Inače, čudo je taj srpski narod, već devet godina bira one sa kojima mu je sve lošije:think::mrgreen:

Ne valja narod, a?
 
Pa čekaju da dobiju DŽABE kartice za prevoz.
Inače, čudo je taj srpski narod, već devet godina bira one sa kojima mu je sve lošije:think::mrgreen:

Ne valja narod, a?

da imaju para(i neke normalnije penzije) da kupe neku jadnu karticu za prevoz,ne bi cekali satima u redu...

a sto se tice biranja,uglavnom nista nije izabrao narod,vec je to produkt politicke trgovine......srpska posla...

DS i G17 su kao "sposobni" pojedinci u Srbiji..........."snadju se" na svakim izborima,iako vecina NARODA nije glasala za njih...
 
Биће,биће, оваквих редова само док се потроше (утроше и покраду) паре од приватизације. Ово је само тестирање ко може у ред на чекање и колико може да издржи. Нажалост!

Кренули од пензионера, да им оглодане коске бацају,
ЧУЈ бесплатне маркице, као да они то нису зарадили?

Kad se već pozivaš na devedesete.... tada se čekalo satima, a još je moralo i da se plati, recimo ulje, a i davali su po litru-dve. mnogi ni toliko nisu dočekali.

Па, онда се уље, шећер, со,...делило бесплатно,
а плаћао си ако хоћеш да правиш залихе,
као што сте и радили,...........а
сад :hahaha::hahaha: бесплатне маркице за превоз,..пих!

.
de ce se ceka sutra ocu i ja malo da se zezam po ulice

.....на истом месту, треба 150.хиљада људи да добије те маркице,
па ти види кад ће сви да дођу на ред!

.
 
..............мрвице, мрвице,...а нигде хлеба!

.

A shta se to devedesetih delilo DZABE, sem kad je SPONA delila Slobinim vernim *slugama hranu?
ps.Poshtujem ja tvoje mishljenje, na koje, naravno imash pravo, ali samo si se za "malo zay*bala, ovo nisu redovi za KUPOVINU kafe,mleka,prashka..............
 
....kakve 90te, pa zar ne vidite da idu u EU :hahaha: :rotf:

Сигуран пут у ЕУ са басплатним маркицама!
:hahaha::hahaha::hahaha:


Ma idite,bre,
sad se "samo"bacaju sa mostova i visokih zgrada ,a penzionere "otkrivaju" posle jedno nedelju-dve,
a omladina se "kolje" po ulicama.
Shta `ocete ?

Немо` тако,...то се дешавало деведесетих,
де сада неко да дигне руку на себе,......
сада сви живимо kao
у рају...идемо на зимовање, летовање...

dinkic.jpg

Динкић ужива и за нас...

.
.
 

Back
Top