Sprega kulture i politike

A sta to pa fali Nenadu Prokicu, koji je takodje profesor na FDU, nekadasnji direktor BITEFa i vrstan dramaturg. Molicu da mi kazes koje si ti to njegove drame procitala. I Nenad Prokic ne mora da isplivava, jer je on vec na povrsini.

Onda ne treba da govoris da je nestranacka licnost u pitanju.

Drugo,
zna se sta isplivava na povrsinu :mrgreen:

Procitala sam neke njegove drame - n.pr roman Alpha foxtrot, U potrazi za Marcelom Prustom, Dantes Divinus (btw, nisam ja ovde na ispitu pa da me ti ispitujes).
 
A Vi ste mlada damo zreli? Vi cete me uciti ponasanju i nacinu reprezentovanja stranke? Nigde moj stav nije nadmen, samo je realan. A ako mi na to ukaze predsednik stranke, razmislicu da li je u pravu.
Inace u daljoj diskusiji na nepristojne i neozbiljne poruke necu ni odgovarati.

Pa otvaras temu, u kojoj sugestiras u stvari, tj jedini razlog otvaranja je da promovises tog lika sa avatara :thumbdown: Smatram da nisi pravi LDP clan. Mislim naivno je to, ai nikoga realno nije briga za takvo promovisanje... Tako da mislim da bi stav trebao biti malo uopsteniji radije nego usmeren ka promociji i divljenju...
 
Ja predlažem svakako nekog od ovih "frajera" sa bilborda...

poster_l.jpg
 
Ево један уважени члан ЛДП који већ има искуства са мистарствима ,уметник је а и оснивач ЛДП
БРАНИСЛАВ ЛЕЧИЋ
Mr Branislav Lecic nije clan vec godinu i po dana. Sramno su ga pokrali na skupstini LDP-a, kada ga je vecina delegata izabrala za potpredsednika, ali na neki nacin su se glasovi zagubili. Nije aktivan u politici direktno, nakon izbora ( izlazak na iste je po mom misljenju bila greska), ali zato je i te kako angazovan na nekim lepim stvarima vezanim upravo za kulturu. Spreman da podrzim svaku dobru inicijativu iz oblasti kulture, pomaze mlade umetnike i da, ja mislim da bi on bio odlican na nekoj pozicijji u oblasti kulture. Normalan i vaspitan covek, kao sto je on, naravno nije mogao da izdrzi u LDP-u.
 
Mr Branislav Lecic nije clan vec godinu i po dana. Sramno su ga pokrali na skupstini LDP-a, kada ga je vecina delegata izabrala za potpredsednika, ali na neki nacin su se glasovi zagubili. Nije aktivan u politici direktno, nakon izbora ( izlazak na iste je po mom misljenju bila greska), ali zato je i te kako angazovan na nekim lepim stvarima vezanim upravo za kulturu. Spreman da podrzim svaku dobru inicijativu iz oblasti kulture, pomaze mlade umetnike i da, ja mislim da bi on bio odlican na nekoj pozicijji u oblasti kulture. Normalan i vaspitan covek, kao sto je on, naravno nije mogao da izdrzi u LDP-u.

ЕЈ није лепо да см себе хвалиш,мисим стварно
 
Onda ne treba da govoris da je nestranacka licnost u pitanju.

Drugo,
zna se sta isplivava na povrsinu :mrgreen:

Procitala sam neke njegove drame - n.pr roman Alpha foxtrot, U potrazi za Marcelom Prustom, Dantes Divinus (btw, nisam ja ovde na ispitu pa da me ti ispitujes).
Vidim citali ste, sto je pohvalno. I jos jednom da bi neko isplivao, mora da bude na dnu, a Prokic to nije. Inace nije jedini nabrojan, a navedeno je da je stranacka licnost. Citajte kompletno.
 

Back
Top