Rasipnička vlada

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
Politika
Cvetkovićev kabinet brojniji nego ijedan do sada
Rasipnička vlada


Ako se ovako nastavi svi ćemo jednog dana biti članovi Vlade Srbije. Šalu na stranu, aktuelna srpska vlada glomaznija je i veći rasipnik nego što je to bila ijedna prethodna. Veća je čak i od, po lošem glasu poznate, druge vlade pokojnog Mirka Marjanovića.

http://www.blic.rs/politika.php?id=81314

Stvarno sta bi moglo da se kaze na ovu vest?:evil::evil::evil:
Kako je ovo moguce uz ovakvu ekonomsku krizu, kakva je trenutno?:evil:
O cemu oni misle i dokle ce ovako?
 
Više od 28.000 ljudi koji plate primaju iz budžeta Srbiju svrstavaju među najskuplje i najbrojnije administracije sveta, i to je opštepoznato. Manje je, međutim, poznato da je aktuelna „vlastela“ veći trošadžija nego oni koje je narod proterao petog oktobra.

OVO JE STVARNO NAJPOUCNIJI I NAJNEVEROVATNIJI DEO!!!!:poludeo::poludeo::kletva::kletva::udriglavu:
 
Više od 28.000 ljudi koji plate primaju iz budžeta Srbiju svrstavaju među najskuplje i najbrojnije administracije sveta, i to je opštepoznato. Manje je, međutim, poznato da je aktuelna „vlastela“ veći trošadžija nego oni koje je narod proterao petog oktobra.

OVO JE STVARNO NAJAPOUCNIJI I NAJNEVEROVATNIJI DEO!!!!:poludeo::poludeo::kletva::kletva::udriglavu:


SPS je zajedniči imenitelj...:per:

Nego, koliko je od tih 28.000 u lokalnim samoupravama?
 
Politika
Cvetkovićev kabinet brojniji nego ijedan do sada
Rasipnička vlada


Ako se ovako nastavi svi ćemo jednog dana biti članovi Vlade Srbije. Šalu na stranu, aktuelna srpska vlada glomaznija je i veći rasipnik nego što je to bila ijedna prethodna. Veća je čak i od, po lošem glasu poznate, druge vlade pokojnog Mirka Marjanovića.

http://www.blic.rs/politika.php?id=81314

Stvarno sta bi moglo da se kaze na ovu vest?:evil::evil::evil:
Kako je ovo moguce uz ovakvu ekonomsku krizu, kakva je trenutno?:evil:
O cemu oni misle i dokle ce ovako?

Како су кренули,..
да се и ми са Крстарице припремимо, па да додамо неколико
"саветника" за ресор
2.gif


.
 
Meni nebi bilo zao da tih 28 000 stvarno rade nesto. Kontam da jedno barem 10 000 apsolutno tu ne moraju biti... Dok npr kad bi imali vladu od 28 000 clanova aktivnih, koji se bore protiv korupcije, sire ideje, diskutuju itd itd. Mislim da bi bili na konju :D
 
Meni nebi bilo zao da tih 28 000 stvarno rade nesto. Kontam da jedno barem 10 000 apsolutno tu ne moraju biti... Dok npr kad bi imali vladu od 28 000 clanova aktivnih, koji se bore protiv korupcije, sire ideje, diskutuju itd itd. Mislim da bi bili na konju :D

meni bi bilo zao, zato jer i mnogo bogatije, uspesnije i vece drzave imaju mnogo manje cinovnika, i koliko vidim , zivi su i zdravi..
 
kao sto si rekao podrazumevamo SVE, bez izuzetka.....posto medju njima nema razlike, bar tako ja vidim stvari:evil:

Slažem se, a najveća je tuga da se međusobno ne diraju, kad dođu novi, ne diraju stare, prime svoje, i tako....

A niko nema snage da preseče...

Btw kad bi to presekli, nebi bilo krize! :lol:

A da ne govorim o pikanterijama poput štednje energije, upotrebe kamera na putevima, pa lepo kaznica na kućnu adresu... Ali šta da se radi...
 
Meni nebi bilo zao da tih 28 000 stvarno rade nesto. Kontam da jedno barem 10 000 apsolutno tu ne moraju biti... Dok npr kad bi imali vladu od 28 000 clanova aktivnih, koji se bore protiv korupcije, sire ideje, diskutuju itd itd. Mislim da bi bili na konju :D

Ima sistem, samo ga trebamo primeniti, jedan činovnik na hiljadu ljudi, ne sećam se tačno, ali postoji podatak.

Računaj za tih 28.000 prosečnu platu, recimo 30.000,00 din neto, ali imaju i doprinose, pa je bruto plata preko 40.000,00 din ...

Žurka!:neutral:
 
Slažem se, a najveća je tuga da se međusobno ne diraju, kad dođu novi, ne diraju stare, prime svoje, i tako....

A niko nema snage da preseče...

Btw kad bi to presekli, nebi bilo krize! :lol:

A da ne govorim o pikanterijama poput štednje energije, upotrebe kamera na putevima, pa lepo kaznica na kućnu adresu... Ali šta da se radi...

meni bi bilo zao, zato jer i mnogo bogatije, uspesnije i vece drzave imaju mnogo manje cinovnika, i koliko vidim , zivi su i zdravi..

Vas dvoje zaboravljate na cinjenicu da smo mi zemlja koja je podeljena na dve struje. I da ogromna sredstva trebaju obema stranama da ustanove svoju ideju/vladu. Eto pogeldajte samo koliko je svakoj stranci potrebno aktivista, opstinskih odbornika, sekretara, koliko imaju izvrsnih odbora itd itd. Neko je spomenuo da su to nesposobni ljudi,ja se ne bih slozila bas sa time. Sposobni jesu, ali njihova sposobnost ide na mozda pogresne stvari. Ali jednostavno mi nemamo trenutno moc, u zemlji pdoeljenoj, da se stvori neka heterogena vlada... I dalje svi cekamo nekoga ko bi ujedinio sve njih i nezavisno oformio vladu, E tu vec bi moglo mnogo toga da se skrese, ovako oni svi zavise jedni od drugih, i ne otpustavaju svoje clanove.
 

Back
Top