Digla joj se pi**a!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
OK stalno cujemo da se muski polni organ digo. Ali da li ste nekad culi da se zenski polni organ digo? ;)

Cuo sam taj izraz i jako mi se svideo. Za neku ribu koje se nalozi na nekog preteranog tipa punog vrlina se slobodno moze reci da joj se digla pic... na njega. :super:

Da li se slazete?
 
PA da, neki maksimalno nadrkan lik (pun kesha) na koga se loze zene... Sta tu ima cudno? :)

Надркан = има пара = претеран

Мене само занима ко тебе у целој причи нервира:
Девојке које се ложе на такве типове или ти типови који свој новац истичу у први план не би ли на тај начин смували нешто.
У сваком случају, и једни и други су у мањини и не знам чему толика бука ни око чега.

А тема: нисам чула за тај израз, а нарочито не да се девојкама "дигне" због пара.
Пре им се "дигне" жеља за материјалним стварима него за самим типом.
Са њим су ионако принуђене да глуме ако су им паре једини мотив.
 
Надркан = има пара = претеран

Мене само занима ко тебе у целој причи нервира:
Девојке које се ложе на такве типове или ти типови који свој новац истичу у први план не би ли на тај начин смували нешто.
У сваком случају, и једни и други су у мањини и не знам чему толика бука ни око чега.

А тема: нисам чула за тај израз, а нарочито не да се девојкама "дигне" због пара.
Пре им се "дигне" жеља за материјалним стварима него за самим типом.
Са њим су ионако принуђене да глуме ако су им паре једини мотив.

Who shakes your cage?

Ja ne znam sto se vi devojke odma hvatate za kesh? Molim te ne spamuj mi temu...

Lepo sam pitao za misljenje o izrazu koji sam naveo, a ti si napisala vise reci nego svi pre tebe ukupno, i to mimo teme. Evo prebroj.

A ako hoces da pise o keshu, zapocni novu temu.
 
Šta je zabranjeno?

postavljanje besmislenih, nejasnih sadržaja i sadržaja koji su sami sebi svrha
* banalna komunikacija (kratka, površna svakodnevna komunikacija nalik na razgovor uživo, tzv. chat)

* postavljanje sadržaja koji nemaju lični pečat autora
* vulgarno i neprimereno izražavanje
* vređanje, omalovažavanje, govor mržnje i svaki vid provokacije: Krstarica zadržava pravo da upozori druge korisnike na potencijalno uvredljiv sadržaj ili da ga trajno ukloni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top