Buducnost Rock Muzike

E ja bila kod babe u Zanzibaru pre neki dan....i tako otišla kod neke vračare i žena me duhovno prosvetlila....Rekla mi da će rok procvetati kada se Jupiter spoji sa Saturnovim petim satelitom u jarcu...Da će se pojaviti neki bend sa istoka koji će dovesti do rock and roll revolucije...Kaže da će to biti gora i krvavija revolucija od one kada su komunisti ratovali sa kozacima u Rusiji.Rekla mi isto tako da ćemo mi presvetli rokeri poklati sve metalce, pankere, popere, folkere, repere i da ćemo se najzad uzdignuti u vidu Ničeovog nadčoveka.....bićemo vlastela, a vi svi naši podanici....:mrgreen:I naši prepametni mozgovi će vladati ovim svetom....


E sad...budućnost rok muzike??Vreme roka je prošlo....sad dolaze neki drugi demoni...rock and roll je prevaziđen i to je to....isto se dogodilo sa toliko muzičkih pravaca, dogodiće se i njemu, šta više već jeste...Sve ima svoj početak, vrhunac i kraj...zna se vrlo dobro kada je rok bio na vrhuncu...sada će ga slušati sve manje i manje ljudi ...više nikada neće biti onako masovno, a i realno i tada ga je dobra većina slušala da bi bila kul...ko danas tehno...:mrgreen::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
E ja bila kod babe u Zanzibaru pre neki dan....i tako otišla kod neke vračare i žena me duhovno prosvetlila....Rekla mi da će rok procvetati kada se Jupiter spoji sa Saturnovim petim satelitom u jarcu...Da će se pojaviti neki bend sa istoka koji će dovesti do rock and roll revolucije...Kaže da će to biti gora i krvavija revolucija od one kada su komunisti ratovali sa kozacima u Rusiji.Rekla mi isto tako da ćemo mi presvetli rokeri poklati sve metalce, pankere, popere, folkere, repere i da ćemo se najzad uzdignuti u vidu Ničeovog nadčoveka.....bićemo vlastela, a vi svi naši podanici....:mrgreen:I naši prepametni mozgovi će vladati ovim svetom....


E sad...budućnost rok muzike??Vreme roka je prošlo....sad dolaze neki drugi demoni...rock and roll je prevaziđen i to je to....isto se dogodilo sa toliko muzičkih pravaca, dogodiće se i njemu, šta više već jeste...:mrgreen::mrgreen:
Cekaj, je l' ti naplatila? xD Inace, iako je izvan realnosti recimo da bi bilo lepo da mi rokeri malo vladamo.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Muzika je taman lepo pochela da evoluira u napred '70ih i '80ih godina, '90ih je vec pochela da nazaduje laganim koracima da bi u eri 2000tih dozivela potpuni reset i to ne na nulu nego deep reset skroz u minus. Evo bash danas kad pogledam koga sve smatraju rock izvodjachima: TOKIO HOTEL, MY CHEMICAL ROMANCE, FALLOUT BOY, BULLET FOR MY VALENTINE, SLIPKNOT, EVANESCENCE, SYNDROME OF A DOWN (SYSTEM OF A DOWN), GREEN DAY i mnoge druge stvari koje vishe liche na analnu izbljuvotinu kanalizacijskog pacova (shto liche shto zvuche) jednostavno dobijem nagon na povracanjem i napadom neke chudne nostalgije i mrznje prema mojima shto sam rodjen krajem '80ih KAD JE MUZIKA VALJALA!!
 
Нема никакве будућности за рок музику, на жалост... Мислим, бендови који су данас активни ће наставити да раде још неко време, али не верујем да ће се појавити неки нови велики рок бенд... Остаје нам да уживамо у делима из прошлости, рок одлази у легенду...
 
"Rock is dead!"
Jim Morrison
Chim oni pokushavaju da ozhive rock pomocu kojekakvih hello visokobudzetnih spotova- mrtvo je to...
i, kao shto je anarho sistem rekla:"tada ga je dobra većina slušala da bi bila kul...ko danas tehno... "- istina...
 
takodje, ono shto sam zaboravio da napishem:
od kada postoji rock (kraj 50-ih) postojali su izvodjachi koji su obelezhili svoju deceniju...tako na primer '50- elvis, chuck, '60- beatles, stones, hendrix, doors, '70- zeppelin, pistolsi...'80- gunsi npr., '90- nirvana, 2000-???? nema ih...evo prodje 10 godina bez velikog izvodjacha...jedino ako moj bend neshto spase:D
 
takodje, ono shto sam zaboravio da napishem:
od kada postoji rock (kraj 50-ih) postojali su izvodjachi koji su obelezhili svoju deceniju...tako na primer '50- elvis, chuck, '60- beatles, stones, hendrix, doors, '70- zeppelin, pistolsi...'80- gunsi npr., '90- nirvana, 2000-???? nema ih...evo prodje 10 godina bez velikog izvodjacha...jedino ako moj bend neshto spase:D

Па пожурите побогу, остало вам је мало више од 10 месеци... :mrgreen:
 
e jes... mrtvi su ljudi, rok je ziv... dok god ima nekih pajdomana koji ce u skcu da vam za neke sitne pare odsviraju genijalnu svirku(recimo sad ovaj ejsi disi tribjut sto e bio pre nedelj dana, likovi iz fuzzboxa... skroz old skul rok n rol)... thing is - ja nznm kako vi velite da je rok mrtav, stvarno... maybe u should get out more... :D
a i to shvatanje roka je skroz individualno... ono ako si ti mrtav, mrtav je i "rok"
 
e jes... mrtvi su ljudi, rok je ziv... dok god ima nekih pajdomana koji ce u skcu da vam za neke sitne pare odsviraju genijalnu svirku(recimo sad ovaj ejsi disi tribjut sto e bio pre nedelj dana, likovi iz fuzzboxa... skroz old skul rok n rol)... thing is - ja nznm kako vi velite da je rok mrtav, stvarno... maybe u should get out more... :D
a i to shvatanje roka je skroz individualno... ono ako si ti mrtav, mrtav je i "rok"

Lepo receno,bravo!
 

Back
Top