Veliki svesrpski Miting

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Dana 07.03.2009.godine u 15h,u Smederevu,na gradskom trgu,isped crkve sv.Đorđa,održaće se veliki svesrpski Miting pod nazivom : SRBIJO VREME JE ZA SPAS!!!
Na Mitingu će govoriti:
Svetlana Petrušić,
Jovan I. Deretić,
Slobodan Jarčević,
Dejan Lučić i
Milenko Radak.
Program vodi
Slobodan Živković.
Ovim putem pozivam sve ljude kojima je stalo do očuvanja Srbije da dođu i budu aktivni učesnici Mitinga.
 
Zbog ovih navodnih svesrpskih mitinga, na koje dolazi 100 ljudi (sve sa tehničarima koji održavaju miting), mi se ogadilo serbstvo.
Jedini miting na koji bi iš'o je miting povodom 10 godina NATO agresije. Ali pod uslovom da ga ne organizuje nijedna stranka niti neonacistička organizacija, već da to bude građanski protest.

Na svesrpske mitinge koje organizuju bezOBRAZni, kRADIKALI i ostali nacistički prostaci, ni jedan pravi Srbin ne sme da dođe. Dosta je bilo da gore pomenuta gamad koristi srpsku tragediju za svoje prezentacije.
 
Poslednja izmena:
Dana 07.03.2009.godine u 15h,u Smederevu,na gradskom trgu,isped crkve sv.Đorđa,održaće se veliki svesrpski Miting pod nazivom : SRBIJO VREME JE ZA SPAS!!!
Na Mitingu će govoriti:
Svetlana Petrušić,
Jovan I. Deretić,
Slobodan Jarčević,
Dejan Lučić i
Milenko Radak.
Program vodi
Slobodan Živković.
Ovim putem pozivam sve ljude kojima je stalo do očuvanja Srbije da dođu i budu aktivni učesnici Mitinga.
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Sve to treba u zatvor potrpati a pre toga dobro politi vodom i ispendrečiti :cool:

Zbog ovih navodnih svesrpskih mitinga, na koje dolazi 100 ljudi (sve sa tehničarima koji održavaju miting), mi se ogadilo serbstvo.
Jedini miting na koji bi iš'o je miting povodom 10 godina NATO agresije. Ali pod uslovom da ga ne organizuje nijedna stranka niti neonacistička organizacija, već da to bude građanski protest.

Na svesrpske mitinge koje organizuju bezOBRAZni, kRADIKALI i ostali nacistički prostaci, ni jedan pravi Srbin ne sme da dođe. Dosta je bilo da gore pomenuta gamad koristi srpsku tragediju za svoje prezentacije.
rvati nisu ni pozvani,cak su ne pozeljni,a nista se ni ne pitate kao takvi......................mozete ici u Hrvatsku na mitinge i obelezavati "oluju"
 
Zbog ovih navodnih svesrpskih mitinga, na koje dolazi 100 ljudi (sve sa tehničarima koji održavaju miting), mi se ogadilo serbstvo.
Jedini miting na koji bi iš'o je miting povodom 10 godina NATO agresije. Ali pod uslovom da ga ne organizuje nijedna stranka niti neonacistička organizacija, već da to bude građanski protest.

Na svesrpske mitinge koje organizuju bezOBRAZni, kRADIKALI i ostali nacistički prostaci, ni jedan pravi Srbin ne sme da dođe. Dosta je bilo da gore pomenuta gamad koristi srpsku tragediju za svoje prezentac
ije
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

srecom, sam pao sam se ubio

lepo, kad je neko tako gradjanski sto se qurci antisrpstvom, dobro je da je ovo mera tzv gradjanske opscije - jedanim recju antisrpstvo

ali, od laznog nika se drugo i ne ocekuje. onaj razbojnik sa mosta gazela, danas, bar je posteniji, lepo se pokazao ko je i sta je, za razliku od ovih koji ne smeju da kazu koji su
 

rvati nisu ni pozvani,cak su ne pozeljni,a nista se ni ne pitate kao takvi......................mozete ici u Hrvatsku na mitinge i obelezavati "oluju"

jevropo, već su je obilježili, trebalo bi da se i to sazna već jednom
pa u pojedinim radnjama možeš da kupiš savremeni rvatski riziko pod istim nazivom

ima Hrvata koji su nam braća
al ima i hohštaplera belosvetskih i ratnih profitera

(mario mi smrducka al ga ne poznajem licno pa nista ne mogu reci vise)

:!:
 
Nepoželjni se piše spojeno u srpskom jeziku a u hrvatskom mislim da bi moglo odvojeno...
Polupismena Minkenska higijeničarko
Htela si da kazes osobno rvatice? Jelda?



nije lepo zakerati drugim forumasima na greskicama i greskama, razne prirode

pogotovo kad vec u sledecem postu ti napravis jos katastrofalniju gresku
 
Kad bi se napravio novi moleban ili neki svesrpski miting, motkom ne bi mogao da nateraš da dođe 20% ljudi od cifre ljudi koja je spremna da plati po 100 evra da bi gledali AC-DC. Da li nekome ovo nešto govori?

Samo dokoni dripci koji vole da se biju, piju i da se bore protiv izloga sad idu da prave "svesrpski" miting. Ljdima je preko glave i demonstracija i mitinga i revulucija i srpstva, evropejstva i budalaština. Ljudi hoće hleba i igara, da malo danu dušom od svakodnevnih sranja. Oni koji se pojavljuju na "svesrpskim" mitinzima ni ne znaju da kažu gde je Srbija, a ni koji je gavni grad. To su obično jadnici koje nalože iz centrala stranaka ili nekih organizacija, potpomognuti profesionalnim huliganima i lopovima.
 
Nepoželjni se piše spojeno u srpskom jeziku a u hrvatskom mislim da bi moglo odvojeno...
Polupismena Minkenska higijeničarko
Htela si da kazes osobno rvatice? Jelda?



nije lepo zakerati drugim forumasima na greskicama i greskama, razne prirode

pogotovo kad vec u sledecem postu ti napravis jos katastrofalniju gresku

To su osnovne pravopisne greske a ti se hvatas za skraćenice? Svaka ti se dala a ti nemogo' junače :mrgreen:
 
Kad bi se napravio novi moleban ili neki svesrpski miting, motkom ne bi mogao da nateraš da dođe 20% ljudi od cifre ljudi koja je spremna da plati po 100 evra da bi gledali AC-DC. Da li nekome ovo nešto govori?

Samo dokoni dripci koji vole da se biju, piju i da se bore protiv izloga sad idu da prave "svesrpski" miting. Ljdima je preko glave i demonstracija i mitinga i revulucija i srpstva, evropejstva i budalaština. Ljudi hoće hleba i igara, da malo danu dušom od svakodnevnih sranja. Oni koji se pojavljuju na "svesrpskim" mitinzima ni ne znaju da kažu gde je Srbija, a ni koji je gavni grad. To su obično jadnici koje nalože iz centrala stranaka ili nekih organizacija, potpomognuti profesionalnim huliganima i lopovima.

Potpisujem i nemam sta da dodam.Bravo.:)
 
Kad bi se napravio novi moleban ili neki svesrpski miting, motkom ne bi mogao da nateraš da dođe 20% ljudi od cifre ljudi koja je spremna da plati po 100 evra da bi gledali AC-DC. Da li nekome ovo nešto govori?

Samo dokoni dripci koji vole da se biju, piju i da se bore protiv izloga sad idu da prave "svesrpski" miting. Ljdima je preko glave i demonstracija i mitinga i revulucija i srpstva, evropejstva i budalaština. Ljudi hoće hleba i igara, da malo danu dušom od svakodnevnih sranja. Oni koji se pojavljuju na "svesrpskim" mitinzima ni ne znaju da kažu gde je Srbija, a ni koji je gavni grad. To su obično jadnici koje nalože iz centrala stranaka ili nekih organizacija, potpomognuti profesionalnim huliganima i lopovima.

Mislim da i nisi u pravu, pred miting kradikali puste glasine o besplatnim patikama, parfemima i krpama :mrgreen:
 

Back
Top