Zašto niko nije priznao Abhaziju i JO?

Pitanje je jasno, zashto posle skoro pola godine niko nije priznao ove dve otcepljene republike? Zashto to nije uchinila ni Kina, Indija, Venecuela, S. Koreja, Kuba i ostali ruski saveznici? Pored Rusije, priznala ih je samo Nikaragva. Da li Srbija treba da prizna te dve republike?

Izvini prijatelju,
mislim da bi time Srbija sama sebi u usta skočila :confused:
 
Pitanje je jasno, zashto posle skoro pola godine niko nije priznao ove dve otcepljene republike? Zashto to nije uchinila ni Kina, Indija, Venecuela, S. Koreja, Kuba i ostali ruski saveznici? Pored Rusije, priznala ih je samo Nikaragva. Da li Srbija treba da prizna te dve republike?

Niko ne priznaje zato sto nema koristi od toga.......Kosovo priznavaju zato sto je bure baruta...a Amerima odgovara protok droge koji dolazi sa Kosova.....
 
Pitanje je jasno, zashto posle skoro pola godine niko nije priznao ove dve otcepljene republike? Zashto to nije uchinila ni Kina, Indija, Venecuela, S. Koreja, Kuba i ostali ruski saveznici? Pored Rusije, priznala ih je samo Nikaragva. Da li Srbija treba da prizna te dve republike?

Jednostavno. Zato sto ochigledno to nije u interesu tih drzava. Koja je korist Indije ili Kine da Abhazije bude nezavisna drzava?
 
Niko ne priznaje zato sto nema koristi od toga.......Kosovo priznavaju zato sto je bure baruta...a Amerima odgovara protok droge koji dolazi sa Kosova.....

Jednostavno. Zato sto ochigledno to nije u interesu tih drzava. Koja je korist Indije ili Kine da Abhazije bude nezavisna drzava?

Kako to da recimo Belorusija, S. Koreja, Kuba i Venecuela nisu priznale ove republike, s obzirom da su veoma bliski Rusiji? Objashnjenje mozhe biti da im je Rusija tako sugerisala, ali zashto?

Stidim se shto ne znam zashto Venecuela nije priznala ove oblasti. :rumenko: :rumenko:
 
Srbijanci su i Hrvati, Madjari, Boshnjaci... koji zhive u Srbiji. :mrgreen: :hahaha:

Nije smesno vec je istinito. Hrvata, Madjari, Slovaci su Srbijanci, oni su samo poreklom iz tih zemalja ali su zapravo gradjani Srbije. Kao sto su Srbi u Americi ( Rod Blagojevic ) Amerikanci.
Zasto se ljudi chesto bune prilikom ispunjavanja aplikacije za dobijanje vize.
Pod upitnikom "nationality" ne popunjava se poreklo podnosioca, vec ciji pasosh poseduje. Bio on Madjar, Slovak ili Rusin, napisace "Srbijanac-Serbian"
 
Nisam dovoljno dobro formulisao pitanje, treba da glasi Da li Srbija treba ta prizna A i JO ukoliko joj Rusija pripreti da ce priznati Kosovo?

Чавесу је највећи савезник Русија, а ти си један од највећих русофобичара на форуму, иронија. Што се тиче теме, треба Србија да призна Јужну Осетију и Абхасију братски православни народи и то итекако лежи у српском интересу.
 
Чавесу је највећи савезник Русија, а ти си један од највећих русофобичара на форуму, иронија. Што се тиче теме, треба Србија да призна Јужну Осетију и Абхасију братски православни народи и то итекако лежи у српском интересу.

Znachi, oduzimanje dela teritorije jednom "bratskom pravoslavnom narodu" radi stvaranja vishe drzavica "pravoslavnih bratskih naroda". Ne vidim tu nikakav interes Srbije, ali ako ti je u interesu da stvarash "bratske pravoslavne narode" ti lepo u misionare pa na Fiji.
 
Tachno tako. Drzavljani BiH su Bosanci, a poreklom u Srbi, Boshnjaci ili Hrvati. Dok su Srbijanci Srbi iz Republike Srbije.

Nisi u pravu, Bošnjaci ne postoje, postoje muslimani koji žive u Bosni i oni nisu nacija, oni su VERA !

A što je to nama bitno zašto niko nije priznao nezavisnost A i JO ? Šta se to nas tiče ? Važno je da je nezavisnost priznala najveća zemlja na svetu-Rusuja i da sam ih priznao ja što znači da je nezavisnost A i JO realnost !
 
Nisi u pravu, Bošnjaci ne postoje, postoje muslimani koji žive u Bosni i oni nisu nacija, oni su VERA !

A što je to nama bitno zašto niko nije priznao nezavisnost A i JO ? Šta se to nas tiče ? Važno je da je nezavisnost priznala najveća zemlja na svetu-Rusuja i da sam ih priznao ja što znači da je nezavisnost A i JO realnost !

Onda su drzavljani BiH Bosanci.
Nemas pravni legitimitet da priznash A i JO. Evo i ja sam priznao Severnu Irsku pa shta mi vredi.
 

Back
Top