nemam new-nigde

micha

Početnik
Poruka
4
pitanje je moze li neko da ima ideju sta se desilo?
promenio sam drajvere za graficku karticu nvidiu.stavio sam drajvere novije nego sto sam imao sto nije nista nenormalno.sve je odradjeno kako treba,znaci prvo sam skinuo stare,instalirao nove i sve ja krenulo dobro.kada sam hteo da napravim novi folder,otkrio sam da jednostavno u pomocnom meniju na desni klik nemam NEW,ni na desktopu,ni u jednom folderu.ajde reko nema veze otvoricu ga iz FILE,ali nema ga ni tamo.zna li iko sta se desilo i kako da popravim.ima li uopste veze sa novim drajverima ili se samo desilo u priblizno vreme pa sam ja to povezao sa tim.javite se sa idejom sta je moglo da se desi???
 
@DIOGEN1

To upozorenje vazi isto koliko i ono "molim vas pogasite sve programe pre nego sto pocnete da instalirate".

@micha

Posto ne rece koji OS koristis,pretpostavicu da je XP(pro).
Ne verujem da to ima veze sa grafickim drajverima(ni 1%) nego nesto drugo te.....Dakle ja bi krenuo
na resavanje problema ovako,prvo uzmes jedan antivirus program jel mi ovo na tako nesto lici,preporucujem
ti Nortona pa onda ga up-dejtujes i iskeniras ceo komp,sledeci korak je daleko od resenja ali
za svaki slucaj uzmes Ad-aware 6,up-dejt iskeniras ceo komp i obrises sta nadje,probaj da se
setis da li si mozda instalirao neke programe koji su malo "matori",za 95-icu,tako ces barem
znati sta je uzrokovalo problem.....dalje,ako nista od ovoga nije dalo resenje mogao bi da
razmislis o System Restore opciji i da comp vratis u stanje od dan-dva(pre nego sto si poceo sa
instaliranjem drajvera i ostalih stvari)ako i to ne uspe nazalost jedino resenje je
format c,install OS ili kao moguca varijanta,repair wizard.
Nadam se da sam ti pomogao,posto nemam vise ideja.;)
 

Back
Top