Male grudi, razdor u kuci ?

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Da li je moguce da muskarcu se ne dopadnu male grudi kod njegove zene i ako je ona zgodna i lepa i da trazi prsatije zene ( i ruznije ) koje bi zadovoljile post traumu koju vuku iz detinjstva tj, period kada su tokom sisanja se suocavali sa tada ogromnih zenskim grudima punih hranljivog mleka ?
 
naravno da je moguce, i muskarac tu nista ne moze, mislim ne moze da se izbori sa tim, u njegovom bicu, tako duboko utemeljenim prohtevom....ja sam i lepa, i zgodna, i pametna, ali avaj, daleko sam od petice, mislim u gornjem delu, i on jadan ne moze da ne pogleda u pravcu neke prsate kad god mu se ukaze prilika...ali, ja ga razumem, i potpuno opravdavam, cak i podrzavam tako sto ga opomenem da pogleda neku, ako je kojim cudom propustio njenu pojavu
 
Da li je moguce da muskarcu se ne dopadnu male grudi kod njegove zene i ako je ona zgodna i lepa i da trazi prsatije zene ( i ruznije ) koje bi zadovoljile post traumu koju vuku iz detinjstva tj, period kada su tokom sisanja se suocavali sa tada ogromnih zenskim grudima punih hranljivog mleka ?

Cisto sumljam.
Ako mu se ne svidjaju shto se uopste zeni.
Nek nadje neku prsatiju :)
 
Da li je moguce da muskarcu se ne dopadnu male grudi kod njegove zene i ako je ona zgodna i lepa i da trazi prsatije zene ( i ruznije ) koje bi zadovoljile post traumu koju vuku iz detinjstva tj, period kada su tokom sisanja se suocavali sa tada ogromnih zenskim grudima punih hranljivog mleka ?

To pitanje uopste nije naivno! Ja licno ne mislim da je sva lepota zene u velikim grudima ali nekad imam utisak da muskarci vide samo njih. I to iz svog iskustva, ja imam:rumenko:prilicno velike grudi, i koliko god imala i jos poneki kvalitet, cesto se ni ne primeti od poprsja.
E sad to za brak, i taj problem ne znam. Nebi trebalo da tako veliku ulogu igraju. Valjda...
 
Secam se jedne milene kojoj se samo bradavica nazirala..nista od grudi..jeste bila lepa al dzaba..osetilo se da joj nije prijatno kad sam pokuso naci siku

Sad se setih kad sam procitala ovo tvoje iskustvo, jedan moj drug je raskinuo sa devojkom kad je otkrio da se iza gomile jastucica u brusu nalaze samo bradavice. A kaze da je za njega bio skoro stres kad je otkrio da nema ali bukvalno nema grudi. Pritom je on zbog silnih jastucica koje je nosila bio ubedjen da je skroz suprotno.
 
Sad se ja opet setih da je nemoguce ubediti devojke da iako imaju male grudi da mogu biti sexy:D..na lepo skladnom telu nekad vece ne bi bile to..najbitnije da nema kompleksa pa tura svasta unutra;)

Apsolutno se slazem sa tobom! Imam drugaricu koja fenomenelno izgleda, od glave do pete, lice telo sve. I uvek su je frajeri jurili i obozavali. Medjutim, ona je sve vreme patila zato sto ima male grudi. Udala se jako mlada i ima sina koji je 7. razred, a ona izgleda sada u svojoj 32. godini bolje nego ikada... Ali je ipak morala da izleci tu svoju boljku, i operisala je grudi. Mogu ti reci da uposte ne izgleda lepse sa velikim grudima nego pre, niti vise sexi. Dobila je operacijom samo licno zadovoljenje.
 
mislim da su to gluposti,ne moze svaka zena imati velike grudi i ne moze se svaki muskarac vencati sa zenom sa velikim grudima,iako muskarci obozavaju zenske grudi,vidim da mali milion njih ima zenu sa malim grudima(i obrnuto,naravno)pa im nista ne fali....mada,ima ludaka,pa je sve moguce!
 

Back
Top