KADA ĆE SRPSKA "OLUJA" NAD KOSMETOM???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

risim

Primećen član
Poruka
830
Ubijaju našu nejač, siluju decu i starce, pale crkve, kolju nezaštićene popove, nabijaju na kolac, uništavaju sve što je srpsko i još slave kao slobodu!!! Mislim da polako treba da se priprema javno mnjenje i naoružava vojska za sudbonosni dan......... Samo što bi ja tu akciju nazvao "POSLEDNJA NOĆ" i posle proglasio teritoriju Kosmeta ŠIPTARFREI!!!
 
Ubijaju našu nejač, siluju decu i starce, pale crkve, kolju nezaštićene popove, nabijaju na kolac, uništavaju sve što je srpsko i još slave kao slobodu!!! Mislim da polako treba da se priprema javno mnjenje i naoružava vojska za sudbonosni dan......... Samo što bi ja tu akciju nazvao "POSLEDNJA NOĆ" i posle proglasio teritoriju Kosmeta ŠIPTARFREI!!!

Брате, није "олуја"...

Акција се зове АРМАГЕДОН!
Систем спаљене земље, предложен још пре повлачење...уништити сву инфраструктуру на КиМ-у...попалити фабрике, куће...оставити само згариште!

Па нека се пуше на пропланку....термоелектарну обилићево ... минирати....итд..

Али СПС као и увек није имао кахоне!
 
Ubijaju našu nejač, siluju decu i starce, pale crkve, kolju nezaštićene popove, nabijaju na kolac, uništavaju sve što je srpsko i još slave kao slobodu!!! Mislim da polako treba da se priprema javno mnjenje i naoružava vojska za sudbonosni dan......... Samo što bi ja tu akciju nazvao "POSLEDNJA NOĆ" i posle proglasio teritoriju Kosmeta ŠIPTARFREI!!!

Ovo za šta se zalažeš je čist nacizam, samo malo maskiran. To se ovde ne dozvoljava.

Ovo ti je upozorenje, sledi ban.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top