Treperi mi lampica!

Nina78

Početnik
Poruka
49
Treperi mi lampica ona gde se pali i gasi komp.Ne razumem zasto?Kompjuter normalno radi!Probala sam da je stisnem,momentalno se ugasi komp.Kako to da resim?Pre dok je komp radio,ona je normalno samo svetlela.A sad treperi!
 
To ti u pozadini radi neki program koji se aktivira sa podizanjem windowsa, pogledaj dole sta imas pa obrisi to sto stalno radi, vidim da stalno nesto instaliras po 2 fajervala i sl.
Ukljuci RUN pa otkucaj MSCONFIG pa OK i odcekiraj sumnjive programcice!
 
Izgleda da je zabuna ovde.. Koliko sam razumio treperi zelena lampica od start dugmeta racunara.. To je po meni sumnjivo.. Ukoliko treperi crvena (nisam siguran da je kod svih isto) ali u vecini slucajeva jeste onda nije problem ako je crvena. Crvena kada treperi znaci da radi HDD i da nesto po nekoj komandi odradjuje a ako treperi zelena onda se zapitaj jer "mozda" bi moglo da je nesto oko napajanja.. Ipak provjeri ne kosta.. Poz.
 
Nije to nista opasno, samo se malo lampica pomerila i sad treperi.
Imao sam slican slucaj pre par dana, kod coveka non-stop gori crvena lampica. Kad sam to primetio, lik samo cimnu rukom po njoj u lampa se ladno ugasi. Kad stoji u normalnom stanju ona je stalno crvena.
Tako da mislim da je i kod tebe slican slucaj
 

Back
Top