Poligamija

Golub

Elita
Poruka
17.856
Ne sećam se da je bila ova tema, bar ne skoro.

Šta mislite o poligamiji?

Dakle forumašice/forumaši moji dragi, koliko bi muževa/žena voleli da imate?
Koje bi forumaše/forumašice oženili u paketu (da ograničimo broj na 5, da bude zanimljivije)?

Budite maštoviti i raspalite! :mrgreen:

P.S. Poligamija je mnogoženstvo; ne znam koji se naziv koristi za mnogomuštvo, pa sam izraz poligamija upotrebio u oba konteksta. Unapred se izvinjavam forumskim cepidlakama!
 
za žene je onaj andrija..poliandrija...tibet n stuff..
ne bi mi prijalo, pošto u poligamiji ne mogu da otpustrim ženu tek tako, po nahođenju, nego moram da imam valjan razlog npr. prevari me sa konjušarom, komšijom, čak i kod neispunjenja bračne obaveze prema muškarcu, on je osumnjičeni, pa tek onda ona..pa se ide na neki sud, pa pregovara kadija da ne otpustiš ženu. ma misim, znaš koja je to procedura katastrofalna.....a i bio sam promiskuitetan, paralelno, grešna mi dooša...i dosadile su mi sfe odjednom!! nije poligamija za mene..
 
Ne sećam se da je bila ova tema, bar ne skoro.

aham. :p

Šta mislite o poligamiji?

Dakle forumašice/forumaši moji dragi, koliko bi muževa/žena voleli da imate?
Koje bi forumaše/forumašice oženili u paketu (da ograničimo broj na 5, da bude zanimljivije)?

ovaaaaj, ja bas volim monogamiju
i tako to, i tako to. :)

al' hajde, da budem mastovita u duhu teme (:mrgreen:),
evo forumskog harema mog:
pici, knut, parka, leksa, dana, gica,
i tako...
mislim, ako moram biti poligamna u masti,
daj onda da budem i bi. :p


Unapred se izvinjavam forumskim cepidlakama!

ma, niiiiista. :mrgreen:
 
za žene je onaj andrija..poliandrija...tibet n stuff..
ne bi mi prijalo, pošto u poligamiji ne mogu da otpustrim ženu tek tako, po nahođenju, nego moram da imam valjan razlog npr. prevari me sa konjušarom, komšijom, čak i kod neispunjenja bračne obaveze prema muškarcu, on je osumnjičeni, pa tek onda ona..pa se ide na neki sud, pa pregovara kadija da ne otpustiš ženu. ma misim, znaš koja je to procedura katastrofalna.....a i bio sam promiskuitetan, paralelno, grešna mi dooša...i dosadile su mi sfe odjednom!! nije poligamija za mene..
Hvala ti za poliAndriju Eru Ojdanića! ;)
al' hajde, da budem mastovita u duhu teme (:mrgreen:),
evo forumskog harema mog:
pici, knut, parka, leksa, dana, gica,
i tako...
mislim, ako moram biti poligamna u masti,
daj onda da budem i bi. :p
Šo bi reko Perica u onom vicu - svidja mi se kako razmišljaš! :mrgreen:
Hm.. nEsam za poligamiju,,, ;)
kako to da podnesem npr 5 forumasha kad je svima 22+ treba to izdrzati.. :lol:
Šta odmah kukaš, kao mnogo ti. Da su partizani rekli da je mnogo hladno, nikad ne bi prešli Igman! I ne moraš 5, to je maximum, može i manje, mada podnela bi ti i više, jaka si ti djevojka!:per:
 
ja odgovorila na ženskoj temi =)

Au, a ja mislio da nije bila tema (razočaranismajli).
Idem da otvorim jednu temu o analnom sexu, ta sigurno nije bila.
Zanimljivo razmišljanje, tj. slično razmišljamo, samo što ja mislim na ženske, ali bitno je da je princip isti (sve su ostalo nijanse :mrgreen: ).
Ajd sad malo razradi te odgovore i primeni ih na neke 4umaše! :per:
 
Šta mislite o poligamiji?

Dakle forumašice/forumaši moji dragi, koliko bi muževa/žena voleli da imate?
Koje bi forumaše/forumašice oženili u paketu (da ograničimo broj na 5, da bude zanimljivije)?

Budite maštoviti i raspalite! :mrgreen:

Није полиандрија за мене. Треба бре то све наранити, опрати, испеглати, задовољити... :sad2:
 
aham. :p



ovaaaaj, ja bas volim monogamiju
i tako to, i tako to. :)

al' hajde, da budem mastovita u duhu teme (:mrgreen:),
evo forumskog harema mog:
pici, knut, parka, leksa, dana, gica,
i tako...
mislim, ako moram biti poligamna u masti,
daj onda da budem i bi. :p




ma, niiiiista. :mrgreen:

ej ja tek sad vidim ovo.
pa ne moramo da se haremišemo, al bismo mogli da u ovom sastavu odemo na vops =)
...polivopsija, polivanje zzena pivom ili mnogopivstvo...:)
 
jedino da se preselim u neki islam land,uzmem papire,pocnem da klecim...
ozenim 4 zene... i tutnem pravila igre u ruke da nauce... :neutral:

O poligamiji mislim sve najbolje ko voli nek izvoli.... to se popularno kod nas zove kurvarluk :D
 
pa ne bi mi smetalo da zivim u poliandriji,taman ako ne mozes da nadjes sve u jednom,nadjes u cetvorici i budemo uan big hepi femili,al da me slusaju,da se zna ko je glavni :) al posto je to nerealno,ostaje na nivou moje zelje da postanem astronaut ili tako nesto :)

a ne bi mogla da zivim u zajednici sa vise zena,sta cu sebicna sam :)
 

Slične teme


Back
Top