Sterilizacija maca - gde?

jojo27

Početnik
Poruka
1
Dobar dan!

Ja sam ponosna vlasnica dve preslatke i prepametne mace od 9 meseci. Kako zive iskljucivo u stanu, neophodno je da ih sterilisem.Jedna od njih je vec dobila svoje prvo teranje i ne podnosimo to bas sjajno - ja ne mogu da gledam na oci od ne spavanja, a ona je sasvim sigurno iscrpljena od svog tog kocenja.:confused: .
Inace nas tri smo iz Uzica pa bi bilo divno ako neko ima bilo kakvu preporuku za veterinara koji bi to sto bezbolnije sproveo u delo, posto sam vec u panici od operacije.
Molim Vas da nam pomognete.

P.S. Veterinar ne mora biti iz Uzica, moze i Cacak, Pozega, Beograd samo da je profesionalac i spreman da pruzi i postoperativni oporavak ukoliko nije iz naseg grada - verujem da bi im bilo tesko da putuju posle te nocne more :(:sad2:

Hvala unapred!
:heart:
 
Ja mislim da bi najbolje bilo da veterinar iz grada u kome živiš obavi sterilizaciju jer je nakon toga potrebano da mačke vodiš na kontrolu.

Nadam se da u Užicu postoji veterinar koji ti može pomoći, jer pored toga što je sama sterilizacija traumatična za životinje a i same vlasnike, čemu dodatno maltretiranje... Raspitaj se po gradu.

Sve najbolje. :) :bye:
 
Pogledaj za veterinare u Čačku, ja sam za dr Šojića čula sve najlepše, da je odličan hirurg, dijagnostičar... a Galadriel i još jedna forumašica iz Čačka hvale dr Cerića. I ne verujem da bi im put nazad predstavljao neku preteranu traumu, ionako bi i dalje bile u totalnoj narkozi a svakako bi im emocionalno lakše palo da ti budeš uz njih dok se oporavljaju. Pogledaj malo temu Sterilizacija kuja i mačaka, nije poželjno raditi dok je cica u teranju, svojim očima sam gledala koliko više krvare čak i od visokoskotnih ženki! :sad2: :think: Čula sam da se u GM dosta reklamira neki Rade veterinar, tako mu se zove i stanica. Ako e zaboravim pošto 1 000 000 drugih stvari imam na pameti, pitaću muža zna li on nekog svog kolegu iz Užica.
 
U vet.ambulanti Radičevic u Kragujevcu su mi super kasrirali mačka. Uspavali su ga, ništa ga nije bolelo, i popodne je jurcao po sobi kao da se ništa nije desilo. :cao::cao::cao: Ne brini, u većim gradovima Srbije sigurno ćeš naći privatnu ambulantu koja će to profesionalno i bezbolno da :heart:uradi.
 
To se radi injekcijama , kod nas u vojvodini neki veterinari rade to besplatno ,raspitaj se
sigurno neko ublizini to radi.
Uglavnom neboj se, mace su strasne cak i da je operacija one su cudo,devet zivota imaju veruj mi.
Meni je jednom prilikom zenka od mog macora ,kada je osetila da ce uginuti unela u kucu svoja tri maceta a nisu ni progledali, othranjeno je jedno bez pomoci vetrinara.:)
 

Back
Top