Kako to raditi na javnom mestu a da vas ne provale ?

Mala umetnica:
apotekarka:
Ma, kome je problem, taj okrene glavu na drugu stranu, dođe kući i kaže:"Što sam video dve budale" a za to vreme vi već zaboravili šta je bilo....
Ti to iz iskustva, a? :wink:
Pa sta znam, neki deo parka koji je najmracniji i uzivancija.


Jednom smo moj muž i ja dobili inspiraciju u sred sunčanog dana na plaži između Rafailovića i Pržnog, na jednoj toploj i ravnoj steni a onda se pojavio turistički brodić sa oduševljenom posadom.... :wink:
Misliš da smo prekinuli?
 
goodday:
recimo na klupi u parku.....
ti nosish mantil....on samo malo svuche pantalone...ti takodje....sednesh i prekrijesh stidne delove mantilom.....i pochnesh polako da se dizesh i spushtash....meshash....vec u ritmu muzike iz obliznjeg luna-parka :wink:

Po mraku leti josh manje problema....ionako nisu potrebni veliki pokreti...bash je dobro kad josh ima ljudi u blizini, a ne mogu da pretpostave shta se radi u blizini...a cvrkut ptica koje nisu josh zasovile :lol: ...ma super stvar...al` cekam leto :oops: ...da ne preladim jajnike :wink: :lol: ajooooj na jajca mislim :oops:
 
vesna!:
:?: :?: :?:
Kako biste to izveli ?
Pa kad je "radnja" u toku, ne zanima me bas mnogo da li ce neko slucajno da nas vidi. Desilo mi se jednom na kalisu na sred setalista decko me iznenadio oralom. Leto je bilo, noc i ja u kratkoj haljinici i on odjednom stao, rece sacekaj samo tren i sagnuo se kao da zaveze pertlu i uuups, eto njegove glave medju mojim nogama :oops:
Prvo mi je bilo smesno i pomalo blam da neko ne vidi, ali ubrzo me nije zanimalo pa da se i ceo Bg sjatio da nas gleda :wink:
 
No Nick:
vesna!:
:?: :?: :?:
Kako biste to izveli ?
Pa kad je "radnja" u toku, ne zanima me bas mnogo da li ce neko slucajno da nas vidi. Desilo mi se jednom na kalisu na sred setalista decko me iznenadio oralom. Leto je bilo, noc i ja u kratkoj haljinici i on odjednom stao, rece sacekaj samo tren i sagnuo se kao da zaveze pertlu i uuups, eto njegove glave medju mojim nogama :oops:
Prvo mi je bilo smesno i pomalo blam da neko ne vidi, ali ubrzo me nije zanimalo pa da se i ceo Bg sjatio da nas gleda :wink:

Evo ovo mi se vec svidja :) Prvom prilikom cu morati da mu maznem foru i primenim je u praxi
 
No Nick:
vesna!:
:?: :?: :?:
Kako biste to izveli ?
Pa kad je "radnja" u toku, ne zanima me bas mnogo da li ce neko slucajno da nas vidi. Desilo mi se jednom na kalisu na sred setalista decko me iznenadio oralom. Leto je bilo, noc i ja u kratkoj haljinici i on odjednom stao, rece sacekaj samo tren i sagnuo se kao da zaveze pertlu i uuups, eto njegove glave medju mojim nogama :oops:
Prvo mi je bilo smesno i pomalo blam da neko ne vidi, ali ubrzo me nije zanimalo pa da se i ceo Bg sjatio da nas gleda :wink:
e....napalio sam se dok sam chitao....ozbiljno
 
Pa cuj ni ja nisam bas ravnodusna ni dan danas kad se setim toga. :wink:
Ceo dozivljaj je bio fantastican, jer pruzio mi je zaista odlican oral od kog su mi klecala kolena i pomalo vrtelo u glavi, a najbliza klupa je bila na nekih 10m od nas. Ali ko je lud da prekida to da bi seo na bezveznu klupu. Ovako je ipak sve to imalo neku svoju posebnu draz zbog kog mi je i ostalo u secanju.
Volela bih ja to opet da ponovim, ali cini mi se da moj sadasnji decko bas i nema takvih afiniteta (mislim na sex na javnom mestu)...
 
No Nick:
Pa cuj ni ja nisam bas ravnodusna ni dan danas kad se setim toga. :wink:
Ceo dozivljaj je bio fantastican, jer pruzio mi je zaista odlican oral od kog su mi klecala kolena i pomalo vrtelo u glavi, a najbliza klupa je bila na nekih 10m od nas. Ali ko je lud da prekida to da bi seo na bezveznu klupu. Ovako je ipak sve to imalo neku svoju posebnu draz zbog kog mi je i ostalo u secanju.
Volela bih ja to opet da ponovim, ali cini mi se da moj sadasnji decko bas i nema takvih afiniteta (mislim na sex na javnom mestu)...
than....you go down on him :wink:
 
goodday:
No Nick:
Pa cuj ni ja nisam bas ravnodusna ni dan danas kad se setim toga. :wink:
Ceo dozivljaj je bio fantastican, jer pruzio mi je zaista odlican oral od kog su mi klecala kolena i pomalo vrtelo u glavi, a najbliza klupa je bila na nekih 10m od nas. Ali ko je lud da prekida to da bi seo na bezveznu klupu. Ovako je ipak sve to imalo neku svoju posebnu draz zbog kog mi je i ostalo u secanju.
Volela bih ja to opet da ponovim, ali cini mi se da moj sadasnji decko bas i nema takvih afiniteta (mislim na sex na javnom mestu)...
than....you go down on him :wink:
Ma ne zvala se ja onako kako se zovem, napravicu ja ovog leta jos ludji provod sa ovim mojim.
Samo da izaberem pravo mesto :lol: :wink:
 
No Nick:
Pa cuj ni ja nisam bas ravnodusna ni dan danas kad se setim toga. :wink:
Ceo dozivljaj je bio fantastican, jer pruzio mi je zaista odlican oral od kog su mi klecala kolena i pomalo vrtelo u glavi, a najbliza klupa je bila na nekih 10m od nas. Ali ko je lud da prekida to da bi seo na bezveznu klupu. Ovako je ipak sve to imalo neku svoju posebnu draz zbog kog mi je i ostalo u secanju.
Volela bih ja to opet da ponovim, ali cini mi se da moj sadasnji decko bas i nema takvih afiniteta (mislim na sex na javnom mestu)...

Pa evo ja imam takvih afiniteta :) A i volim Kalis :wink:
 
apotekarka:
Mala umetnica:
apotekarka:
Ma, kome je problem, taj okrene glavu na drugu stranu, dođe kući i kaže:"Što sam video dve budale" a za to vreme vi već zaboravili šta je bilo....
Ti to iz iskustva, a? :wink:
Pa sta znam, neki deo parka koji je najmracniji i uzivancija.


Jednom smo moj muž i ja dobili inspiraciju u sred sunčanog dana na plaži između Rafailovića i Pržnog, na jednoj toploj i ravnoj steni a onda se pojavio turistički brodić sa oduševljenom posadom.... :wink:
Misliš da smo prekinuli?

A to ste bili viiiii????? :lol: :lol: :lol:
 
Muskarac pa neznam koliko pervezno da razmislja nebi mogao ni da fantazira stvari koje bi mu vi predlozile. U svakom slucaju moze se od vas nauciti raznih caka. Ono za oral na kalisu moram probati... zaboravio sam da mi je devojka totaln savremena al samo dok je unutar zidova :-))) E sad ozbiljno na koju foru da nagovorim devojku da imamo sex na otvorenom a da to nisu idelni uslovi(plaza...)
 

Back
Top