Surfovanje bez tragova na kompu!!! POMOC

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Dobro vece,svima.Imam jedno pitanje i takodje problem.Na radnom mestu imam PC sa sistemom XP pro.Posto nekad radim nocnu a kao sto mi kaze kolega dodje nam sef i pogleda na pc gde idemo i dali idemo na net.Interesuje me da li i kako se moze sigurno ici a da on to nemoze videti tj. saznati da smo bili. Koristim CCleaner imislio sam da to cisti ali nesto kad malo razmislim znam da imaju programi koji su zqa takve stvari i koji se koriste u te svrhe. ZNACI pomoc ako neko zna nesto efikasnije. Ali nesto NORMALNO ipaj je firmin pc ha ha ha...
 
PROBLEM....
kao prvo hvala na navedenim programima ali mislim da to nije dovoljno,a razlog je sledeci.Komp je od firme,naravno da bih sad ovo pisao morao sam ukucati svoj kod,kad birate neku stranicu vi ukucate i adresu u gornjoj liniji/izvinjavam se ali neznam kako se kaze na nasem.
ATF-cistac on mi nedozvoljava da markiram All users temp a i kad ga koristim on mi NEOBRISE gornju liniju gde se adrese ukucavaju,tako da mislim da nesto "preskace" gornju liniju ja brisem tek sa kom. sys-internet opcije-brisi sve
sandbox se nemoze instalirati jer samo ko ima admin moze da instalira .exe

ZNA li neko neki izlaz kako i sta

HVALA
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top