Ateizam-ubedjenje?

ccc

A post petkom i sredom riscanine?

cccc

:lol::lol::lol:
Deca ova hrišćanska danas više ne znaju ni kad je bogu ugodno da se seksaju. :mrgreen:

Sredom, petkom i u toku posta nikako! Nedelja je recimo OK dan. Osim ako pada za vreme postova.

Požurite, uskršnji post samo što nije počeo, a onda 40 dana pauze. Pazite, ako vam je devojka (ili dečko) ateista, da je (ga) ne opsluži neko drugi malo u toku posta... :hahaha:
 
A šta ti jesi?

nista cim bi te "impresionirao".....ovde sam da cujem i neko razmisljanje nekog vernika...o Bogu,o Veri,o nekom licnom ubedjenju i eventualno razlozima za to....iskreno dosta mi je ateizma za ceo zivot(bez ljutnje),i verovao ili ne,da nije toliko razoran po drustvo i ljude uopste,meni bi bio urnebesan...dokaz za to je i zadnjih 50 godina vladavine istog(a vidim i nastavlja se)
 
понедељком, уторком, средом, петком, суботом и недељом од 0-24ч.
у четвртак направи паузу.

kao i uvek ubodes poentu price :hahaha:

a sad da se vratim na ovaj biser...elem kao sto rekoh...petak i sreda posti se...nedelja sveti dan (znas ono 6. dana radi 7. odmaraj...mojne JA da TEBE podsecam)...sad je i subota postala neradni...

nemoj mi reci da se ti kao zagrizeni vernik...neko ko ovde na sva usta (pardon prste) propagira veru u boga po svaku cenu ... ne pridrzavas ovih gore navedenih pravila i razmnozavas kad oces :eek:

a ja verovala u tebe da si karakter i pravi vernik :confused:
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Zazijavalo
Re: Ateizam-ubedjenje?
Citat:
Original postavio Jacob Pogledaj poruku
Ja i ti smo jos u ilegali ili na ovom novoengleskom u closet - u
Pa kad neće niki da udari neki blesing, pa i mi da poverujemo štogođ.

Ovo me interesuje.Nadješ se nekim čudom kod boga da popijete kaficu i popričate.Usred razgovora sotona zovne boga da izadje da se nešta dogovore a ti ostaneš sam pred onim glavnim božijim kompom.Šta bi kliknuo onako na brzinu...
felix.gif
 
nista cim bi te "impresionirao".....ovde sam da cujem i neko razmisljanje nekog vernika...o Bogu,o Veri,o nekom licnom ubedjenju i eventualno razlozima za to....iskreno dosta mi je ateizma za ceo zivot(bez ljutnje),i verovao ili ne,da nije toliko razoran po drustvo i ljude uopste,meni bi bio urnebesan...dokaz za to je i zadnjih 50 godina vladavine istog(a vidim i nastavlja se)
А шта да радимо ми будисти... како да причамо о вери и богу кад не верујемо...:rida: :rida: :rida:
 
nista cim bi te "impresionirao".....ovde sam da cujem i neko razmisljanje nekog vernika...o Bogu,o Veri,o nekom licnom ubedjenju i eventualno razlozima za to....iskreno dosta mi je ateizma za ceo zivot(bez ljutnje),i verovao ili ne,da nije toliko razoran po drustvo i ljude uopste,meni bi bio urnebesan...dokaz za to je i zadnjih 50 godina vladavine istog(a vidim i nastavlja se)

Vidis to isto ja mislim o religiji - ne bi mi smetala da nije najopasniji izum ljudskog uma u istoriji.
 
Deca ova hrišćanska danas više ne znaju ni kad je bogu ugodno da se seksaju. :mrgreen:

Sredom, petkom i u toku posta nikako! Nedelja je recimo OK dan. Osim ako pada za vreme postova.

Požurite, uskršnji post samo što nije počeo, a onda 40 dana pauze. Pazite, ako vam je devojka (ili dečko) ateista, da je (ga) ne opsluži neko drugi malo u toku posta... :hahaha:

Na ovo se dodaju periodi trudnoće i dojenja! :eek:
 
Zazijavalo
Re: Ateizam-ubedjenje?
Citat:
Original postavio Jacob Pogledaj poruku
Ja i ti smo jos u ilegali ili na ovom novoengleskom u closet - u


Ovo me interesuje.Nadješ se nekim čudom kod boga da popijete kaficu i popričate.Usred razgovora sotona zovne boga da izadje da se nešta dogovore a ti ostaneš sam pred onim glavnim božijim kompom.Šta bi kliknuo onako na brzinu...
felix.gif

:eek::eek::eek::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top