Eternet

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Imam problem sa internetom vec nedelju dana i molim vas ako ste imali slicnih problema ili znate o cemu je rec da mi pomognete.

Imam ADSL konekciju.
Bio mi je onemogucen pristup netu breko web browsera )bilo kog), dok su chat programi radili bez problema (skype, gtalk). Zvala sam tehnicku podrsku...i nakon raznih podesavanja, razdesavanja i slicnog (tj...ova ona IP adresa, click ovde i onde), sva podesavanja smo vratili na pocetak jer nista nije resavalao problem. Od operatera sam dobila savaet da reinstaliram Win jer je verovatno da ..mu se nesto desilo...pa zbog toga ne podrzava te programe...

Elem...
Ja reinstalirala win i ovaj novi mi ne prepoznaje eternet.
E onda mi je receno da instaliram driver za eternet koji se u mom slucaju zove raspti.sys.

Uzela sam driver od prijatelja...presnimila ga...
i nista

e onda sam pokusala da skinem drivere sa neta..medjutim me svi sajtovi usmeravaju na neko skeniranje kompa, sto meni ne treba...jer i ne pristupam netu sa svog racunara...

Daklem...
Pliz...
If you have any sugestions!
 
Predlazem da se nadjemo da kupimo 2l benzina i da ih zapalimo,mene su nesto zezali pre 2 meseca,cas radi,cas ne radi pa sam zvao ono 0800... i reko da cu da ih zapalim i od tad sve radi super :D
 
Nema nikakvih ,,problema,, samo trebaš malo tu mrezu da nastelujes ;)

Verovatno ti ruter nema uključen DHCP, već neku statičnu mrežnu adresu.

I verovatno ti je na starom windowsu bila dodeljena takođe neka statična adresa i ostala čuda jadi.

Ili zovi njih ( kod koga si uzela internet ) ili nekog mrežnog majstora ;)

Ili nađi nekog druga-prijatelja koji se razume u to ;)
 

Back
Top