Да ли и зашто ће доћи до масовних отпуштања?

Poruka
20.637
Како видите економску ситуацију Србије?
По мени макро економију у нашој држави воде и водили су дилетанти,(ограда министарка финансија и сам премијер нешто покушавају)
и нов сам овде али модератор који је члан дс(сам приказао честитку за раођендан од своје партије )није коректан на једној од ретких тема на којој се нико није вређао изнесе свој став по закључа ,не коректно и не демократски.
 
Čuj, makroekonomiju mogu i treba da vode oni koji su svesni situacije u kojoj se nalazi Sr,
za ministarku sam saglasna, izuzetna žena, guvernera nisam još stigla da nagazim na proveru
al verujem da se i on trudi... Ima pametnog i sposbnog, mladjeg sveta, svuda po inozemstvu, a rade za
kojekakve-nazovi-patriojetu-u-izgnanstvu pa navijam za iste da se vrate...
ne mora da znači da sam u pravu, ne bavim se nikakvom ekonomijom,
al nemoj da mi pljuješ omiljenog moderatora!
Volem i Ds, i Dss, i Ns, i Gss, i onih 17 i Voju i radikale...
al su mi najmiliji oni koji rade na opštu dobrobit Zemlje.

Iskuliraj MohikanaC,
bićemo ok mi Srbi
 
Poslednja izmena:
Како видите економску ситуацију Србије?
По мени макро економију у нашој држави воде и водили су дилетанти,(ограда министарка финансија и сам премијер нешто покушавају)
и нов сам овде али модератор који је члан дс(сам приказао честитку за раођендан од своје партије )није коректан на једној од ретких тема на којој се нико није вређао изнесе свој став по закључа ,не коректно и не демократски.

nisu sluccajno ti isti diletanti postavljeni da resavaju i vode vazne stvari

pa od njih se i ne ocekuje da nesto urade, samo mogu da ruiniraju ono sto im je dato na neodgovorno raspolaganje

primer - pa jel se svo vreme hvale kako nista nije valjalo, znaci da samo oni i njihovo valja,
samo sto ih rezultati u dugom nizu godina razotkrivaju

ps poslednji mohikanac, ako se dobro secam je bio indijanac a gospodin covek
 
Како видите економску ситуацију Србије?
По мени макро економију у нашој држави воде и водили су дилетанти,(ограда министарка финансија и сам премијер нешто покушавају)
и нов сам овде али модератор који је члан дс(сам приказао честитку за раођендан од своје партије )није коректан на једној од ретких тема на којој се нико није вређао изнесе свој став по закључа ,не коректно и не демократски.

Čestitka za rođendan:mrgreen::lol:
 
Како видите економску ситуацију Србије?
По мени макро економију у нашој држави воде и водили су дилетанти,(ограда министарка финансија и сам премијер нешто покушавају)
и нов сам овде али модератор који је члан дс(сам приказао честитку за раођендан од своје партије )није коректан на једној од ретких тема на којој се нико није вређао изнесе свој став по закључа ,не коректно и не демократски.

ali ograda ti je do jaja
 
Sukob policije i radnika "Fijata"
5. februar 2009. | 19:17 | Izvor: Beta
Napulj -- Policija u Napulju sukobila se sa oko 100 radnika automobilske kompanije "Fijat" koji su protestovali zbog otpuštanja i pritom sedmoricu demonstranata uhapsila.

Radnici iz “Fijatove” fabrike u Pomiljanu, nedaleko od Napulja, pokušali su da blokiraju glavni italijanski autoput koji spaja sever i jug zemlje. Policija je naložila demonstrantima da raščiste put, saopštio je portparol organa reda i dodao da u neredima nije bilo povređenih.

“Fijat”, šesti na listi evropskih proizvođača automobila, smanjio je proizvodnju zbog slabije potražnje.

Ta kompanija je juče saopštila da će obustaviti proizvodnju u svojoj fabrici Mirafjori u Torinu do polovine marta, zbog čega će oko 5.000 radnika ostati kod svojih kuća.

---------

LJudi u FIAT-u anarhija daj bre da im posaljemo malo Dinkica da ih izlaze malo ima sve da se smiri z:D
 
Čuj, makroekonomiju mogu i treba da vode oni koji su svesni situacije u kojoj se nalazi Sr,
za ministarku sam saglasna, izuzetna žena, guvernera nisam još stigla da nagazim na proveru
al verujem da se i on trudi... Ima pametnog i sposbnog, mladjeg sveta, svuda po inozemstvu, a rade za
kojekakve-nazovi-patriojetu-u-izgnanstvu pa navijam za iste da se vrate...
ne mora da znači da sam u pravu, ne bavim se nikakvom ekonomijom,
al nemoj da mi pljuješ omiljenog moderatora!
Volem i Ds, i Dss, i Ns, i Gss, i onih 17 i Voju i radikale...
al su mi najmiliji oni koji rade na opštu dobrobit Zemlje.

Iskuliraj MohikanaC,
bićemo ok mi Srbi

ministarka dragutinovic je kratkoreceno neko ko o svom poslu NEMA POJMA

Ta nije vodila finansije preduzeca od 5 radnika a vodi finansije sada cele drzave.

Puki teoreticar bez imalo iskustva i rada u praksi.

A zato nam je i drzava takva kakva jeste jer nas vode teoreticari a ne prakticari
 
Нпр. од тад, мој зет који је до скоро био запослен у чувеној ''Монтери'' није примио плату.
Наравно, власник ''Монтере'' је неки дс-овац који је хтео 'леба без мотике- прављење станова и онда продаја за ненормалне паре...и тако...моји одоше у иностранство јер овде грађевински инжењер не може да заради плату.
 

Back
Top