servisi bicikla u Zaječaru

Nekad sam sve završavao u Codex-u. Bajs sklopio iz delova, od komponenti koje meni odgovaraju.

Neki brz servis može i kod čoveka u Hajduk Veljkovoj, od Interexa prema ostrvu, sa desne strane, uvučena radionica. Sasvim ok čovek, fino radi i nije skup.
 
Nekad sam sve završavao u Codex-u. Bajs sklopio iz delova, od komponenti koje meni odgovaraju.

Neki brz servis može i kod čoveka u Hajduk Veljkovoj, od Interexa prema ostrvu, sa desne strane, uvučena radionica. Sasvim ok čovek, fino radi i nije skup.


Овај сервисер (отац и син) у Хајдук Вељковој је стварно солидан и није скуп па га и ја препоручујем.
Има још један у почетку ул.Народног Фронта (ваљда бр. 1). То је улица која од Николе Пашића иде ка ,,Добро дошли``.
За куповину треба погледати продавницу на углу улица: Генерала Гамбете и Проте Матеје. То је код скретања за Махи а друга је ,, ТИС `` скоро на крају ул. Николе Пашића. Па обиђите!
 
... а друга је ,, ТИС `` скоро на крају ул. Николе Пашића. Па обиђите!

Da ne misliš možda na "Voćar"? Ili jemožda i TIS krenuo, nisam odavno prolazio tamo.

U svim tim radnjama mogu da se nađu sklopljene bicikle po povoljnim cenama. Međutim, ja svakom savetujem da sklopi bicil prema svojim merama i potrebama. Na netu može da se nađe puno materijala kako se to radi. Onda je vožnja uživanje.
 
Da ne misliš možda na "Voćar"? Ili jemožda i TIS krenuo, nisam odavno prolazio tamo.

U svim tim radnjama mogu da se nađu sklopljene bicikle po povoljnim cenama. Međutim, ja svakom savetujem da sklopi bicil prema svojim merama i potrebama. Na netu može da se nađe puno materijala kako se to radi. Onda je vožnja uživanje.

Да, у праву си ,,Воћар``!
 
Koliko sam ja upućen u neke stvari,a upućen sam i to veoma dobro,Voćar već odavno ne radi.A što se tiče tog "servisera" u Hajduk Veljkovoj ulici samo mogu reći "NO COMMENT":hahaha::hahaha::hahaha: :rotf::rotf::rotf: Čovek jednostavno nezna menjač da našteluje,a o drugim stvarima i da ne govorimo.A što se tiče u CODEX SERVISA,ja već godinama kod njih održavam svoj bicikl,i tvrdim da nemate bolji bajk servis u Timočkoj krajni.;):ok::rtfm:
 

Back
Top