kako raci profesoru.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
imam jedan problem....nasa stara najbolja profesorka matematike je otisla na trudnickom bolovanju i sada nam je dosla nova profesorka...kako reci novom profesoru da mi(nam) se ne svidja nacin odrzavanja casa...prvo sve radi profesor ni jedan zadatak nismo uradili mi...sve radi ona...nacin na koji prica deluje kao da nije ni isla na fakultet...ali je ovako zena mnogo dobra...doduse cini mi se malo uobrazena...na koji nacin i kako prici??:sad2:
 
imam jedan problem....nasa stara najbolja profesorka matematike je otisla na trudnickom bolovanju i sada nam je dosla nova profesorka...kako reci novom profesoru da mi(nam) se ne svidja nacin odrzavanja casa...prvo sve radi profesor ni jedan zadatak nismo uradili mi...sve radi ona...nacin na koji prica deluje kao da nije ni isla na fakultet...ali je ovako zena mnogo dobra...doduse cini mi se malo uobrazena...na koji nacin i kako prici??:sad2:
Pokusaj recima...
Uspostavite neki dogovor i plan rada,jer ako sad ne reagujete ona ce nastaviti tako da vam predaje a kasnije ce biti kasno da se išta menja.
 
pa kako to da izvedem...deluje mi mnogo kao osoba koja ce to shvatiti to ka uvredu a ne kritiku!!gloopo je sto tako kazem za profesra ali stvarno deluje kao da voli da se pravi pametna....kao da hoce da nam stavi do znanja da je mnooogo pametna...kako prici uopste takvom coveku a kamoli nesto reci!?
 
ne....dala nam je domaci od 15 zadatka od kojih su samo 5 (tipski) bili radjeni u skoli....ja sam uradio sve nisu sve bili tacni zbog nekih sitnica ali opet racunam na to kao moju gresku koju je ona meni trebala da objasni a ne ja 2 casa motam da vidim sta sam pogresio....drugi postoje deca koja ni 2 nisu znala da pocnu a kamoli rese...ona jke sve uzela i uradila sama.....valjda je trebao taj koeme nije bilo jasno da izadje i odradi...trece....radili smo novu lekciju ona razumem uradila jedan, dva i tri primera ali 10 njih nije logicno!?:dontunderstand:
 
Lepo joj kazete, profesorka, znate kako stoje stvari, ne odgovara nam vas vid predavanja i tako to.
Mada, danas moramo nauciti da se prilagodjavamo. Ali kad vec imas opciju da kazes sta ti smeta u nacinu predavanja doticne profesorke (ne samo ti, vec celo odeljenje), zasto da ne. Mislim da bi se uz dogovor mogao postici kompromis. :D
 
Imali smo skoro takav slucaj. Trpeli, trpeli, trpeli i onda zajedno kao odeljenje ispricali bas sve sto nam smeta na njenim casovima. Nije se nimalo uvredila i cak joj je bilo drago.
Sto mozda zavisi i od osobe, ali ako kazes da je ova dobra, mozete svi kao kolektiv da joj na to ukazete, pa ne bi trebalo da bude problema.
U svakom slucaju je dobro da je nekom stalo do toga sta profesor radi i kako....
 
Nikako...

Mi smo imali slichan problem jer niko nije razumeo fizichara... bilo nam je glupo da mu kazhemo, pa smo rekli psihologu, naravno nishta nije bilo...
posle smo rekli i tom nastavniq da ga niko ne razume, a on nam je samo belo gledao i potvrdjivao sve vreme kako ima zavrshen faqltet... verujemo mi njemu, al dzabe mu sve to kad svoje znanje ne zna da ''prenese'' na druge tj. da nam objasni...
 
Hehehe....i mi smo imali takav problem prosle godine sa nastavnikom fizike....zalili smo se razrednoj...i on je to saznao i bio je jos gori.....besan na nas zbog "tuzakanja iza ledja"...sada smo dobili novog fizicara koji je KATASTROFA....mada,tako nam i treba kad nismo cenili ono sto smo ranije imali......
 
imam jedan problem....nasa stara najbolja profesorka matematike je otisla na trudnickom bolovanju i sada nam je dosla nova profesorka...kako reci novom profesoru da mi(nam) se ne svidja nacin odrzavanja casa...prvo sve radi profesor ni jedan zadatak nismo uradili mi...sve radi ona...nacin na koji prica deluje kao da nije ni isla na fakultet...ali je ovako zena mnogo dobra...doduse cini mi se malo uobrazena...na koji nacin i kako prici??:sad2:

Ista stvar bila sa mojom profanom srbe, nishta obratili smo se razrednoj i ona nas je podrzhala, pa smo sve reshili na chosu, fino i kulturno, i ovo ono posle je bilo oke na chasovima, zhena se vishe trudila i pazila kako predaje...:whistling:
 
Ista stvar bila sa mojom profanom srbe, nishta obratili smo se razrednoj i ona nas je podrzhala, pa smo sve reshili na chosu, fino i kulturno, i ovo ono posle je bilo oke na chasovima, zhena se vishe trudila i pazila kako predaje...:whistling:

Nama otisla nasa stara profesorka srpskog:sad2: Kako smo mi nju zezali, nekoliko puta je zvala direktora...a sad ode u penziju:(

Nije mi zao nje vec sto je dosla neka veoma zaebana:lol:
 
E a mi smo ovoj redovno namakali stolicu sundjerom, zhena je na nashem chasu fino stajala mokre bulje :manikir:

Ja ovoj drobio sundjer-kredu nad glavom(samo kad bi me iznervirala), upisivao ocene u dnevnik...a kad me uhvati samo glumim dobricu i svi iz odeljenja povicu kako nisam nista uradio i ona "poveruje":mrgreen:

Imao sam cak na kompu i sliku sa njom, ali sam izbrisao posto sam komp nosio na servis:neutral:
 
Meni je tako sad dosao nast.matematike kojeg ne podnosim,ali ga kuliram.
Covek ne ume nista da objasni pa ga ja onda i retko slusam kad cu kuci ionako morati to sve ponovo.

-tema
Kazite joj ili neka razredni/na to uradi umesto vas:Mi smo navikli ovo ovo i ovo i hteli bismo da nastavimo tako da radimo.Je l' cete biti ljubazni da nam ucinite?
 
"Mi ne volimo vas nacin predavanja jer smo naviknuti na stare. A stari nacini su ..."
"Ako nastavite sa takvim stilom predavanja, bojimo se da necemo postici dobre rezultate."
"Uz nasu pomoc sigurni smo da mozemo doci do adekvatnog resenja."
"Sta mislite o tome da i mi ucestvujemo u nastavi?"

Ja se ne bih bojao na tvom mestu. A i bio sam u slicnoj situaciji onda kada mi je pretila opasnost da me profesor ostavi na polaganje u cetvrtoj godini. Ali pored silnih emocija od strane profesora, nije doslo do toga.

Prema tome, nemoj toliko da se plasis kada profesori (ili bilo ko) burno reaguje ili "ako shvata kao uvredu".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top