Braun: Hrvati da igraju bez publike

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Britanski premijer Gordon Braun ocenio je da bi zbog rasističkih ispada trebalo zabraniti prisustvo publike na mečevima koje Hrvatska igra kao domaćin.


"Hrvatsku je trebalo primorati da igra utakmice iza zatvorenih vrata, tj. bez prisustva publike. Ona nije dovoljno kažnjena", rekao je Braun u intervjuu britanskom listu 'Obzerver'. Britanski premijer je ocenio da su rasistički ispadi hrvatskih navijača prema Emilu Heskiju, bili "najgori primer rasističkih incidenata u sportu u poslednje vreme".

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=02&dd=02&nav_id=342679
 
Još jedan klempavi licemer sa adrese 10 Downing Street.
Mda, engleski navijači su mi za sva vremena primer tolerancije, nije nego....
A što se Hrvata tiče, uvredljivije je ono što izvikuju na svakoj utakmici sa timovima iz Srbije nego što skandiraju svim crncima i arapima koji će ikad zaigrati na bilo kojem cro terenu!!!
 
Gordon Braun i UK su medju prvima potrcali da priznaju Kosovo,
tako da i nije neku autoritet.

ma pusti decu a.k.a. miŠoNJi i ona gujda Torente nek se vesele i nek izljube Gordona:zag: od glave do pete...:cmok::cmok::rotf:

jer je to i upućeno takvima...vama uzme 16posto teritorije a Hrvatsku malo opljuje zbog rasizma...al eto miŠoNJi i torente bi i Kosovo i patike dali za bodljikavu žicu oko Hrvatske:dash::roll::hahaha:

xe8iga...mozak je čudo....:dash:


toliko...
:bye:
 
Mora da si jutros duvao ruski gas kad si postao pravi hrvatski patriJota.Ništa nisi rekao na temu i na to da su vam navijači ustaški rasisti koje treba strpati u neki zatvor.

pogledaj staru temu ... šta sam rekao o incidentima u Zadru...

pa zar se na svakoj temi (koje su elem iste) moram ponavljat ko papagaj?

pa nisam ti ja tvoj Šeki....pa da 10 puta jedno te isto da pričam...

nisam ja kriv što tebi teško "uniĐe" a neretko i promaja oduva...pa ništa šta ti se kaže ne ostane :idea::roll:

:bye:
 

pogledaj staru temu ... šta sam rekao o incidentima u Zadru...

pa zar se na svakoj temi (koje su elem iste) moram ponavljat ko papagaj?

pa nisam ti ja tvoj Šeki....pa da 10 puta jedno te isto da pričam...

nisam ja kriv što tebi teško "uniĐe" a neretko i promaja oduva...pa ništa šta ti se kaže ne ostane :idea::roll:

:bye:
Ovo nije tema o incidentima u Zadru,a ako nemaš ništa da kažeš/lažeš/troluješ-bolje pali sa teme.:heart:
 
Ovo nije tema o incidentima u Zadru,a ako nemaš ništa da kažeš/lažeš/troluješ-bolje pali sa teme.:heart:

pa ima sa ponašanjem hrvatskih navijača...u Zadru, patriJota sa dalmatinskoh i ercegovačkog krša....sa dotepencima ustashkim u Zagrebu BBB i Torcidi...koji prave nerede kako u Hrvatskoj tako i u inozemstvu


aj ... prvo se informiraj barem ...pa se tek onda "odvali" ...nemoj ovako avansno :mrgreen:

grem zdaj
:bye:
 
=HECTORIUS;8737445]
Ima toga svuda





Tako je,

kod nas su najcuveniji rasisticki ispadi bili oni u Cacku,
koji su prilicno jedinstveni, posto se nisu odnosili na protivnicke igrace vec su bili upereni
protiv crnog igraca koji je igrao u cacanskom Borcu, znaci u domacoj ekipi.
:roll::roll::roll:

untitled1ec8.jpg
 

Back
Top