Gde će izbiti sledeći rat?

lol
ti mislish da bilo koji anti raketni shtit moze da te zashtiti 100%?
rusija ima najvishe balistichkih projektila na svetu
vishe i od amerike
samo par da prodje i pa pa USA..i ceo svet

Druzhe, Rusija ima potencijala, prirodnih i drushtvenih, sa kojim bi mogla da vlada svetom, ali odredjeni faktori, unutrashnji i spoljni je sprechavaju da bude barem pristojna zemlja sa solidnim standardom njenih gradjana. Eto pogledaj, Amerika je izazvala svetsku krizu a ceh ce platiti ceo svet, ponajvishe Rusija.
 
Druzhe, Rusija ima potencijala, prirodnih i drushtvenih, sa kojim bi mogla da vlada svetom, ali odredjeni faktori, unutrashnji i spoljni je sprechavaju da bude barem pristojna zemlja sa solidnim standardom njenih gradjana. Eto pogledaj, Amerika je izazvala svetsku krizu a ceh ce platiti ceo svet, ponajvishe Rusija.
Тема ти је до јаја!!!
А тек коментари!!!
'Ајд' море!!!:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Жаришта колко волиш озбиљно срање ће бити у току или убрзо након ове кризе, само се надам да ми нећемо да идемо грлом у јагоде, мада познајући нас...
 
Iran, pojas Gaze, Ukrajina, Gruzija, Bosna, neshto drugo?

Po mom, svima vama poznatom mishljenju, rat ce izbiti u Ukrajini u koji ce se umeshati Rusija i NATO pakt. Rusija ce biti potpuno porazhena i ponizhena, izgubice svoju drzhavnost.

MOLIO bih moderatore da zabrane ovakve teme
tipa ciganin predsednik srbije, sledeci rat
i sta ja znam kakve gluposti ce jos da smisli

*
 
Види овог стручњака...

Амери не могу Скад матор 30 година да оборе, а камоли Топољ или неку новију справицу.

Kratko i jasno. Raketni štit ni blizu nije funkcionalan da bi Amerima dao neku prednost.


Što se tiče teme, mislim da će Izrael i Iran početi sa razmenom neke nove vrste argumenata.
Zimbabve možda.
Ukrajina nije Gruzija. Toga su i Rusi svesni. Neće tamo biti rata.
 

Back
Top