romanticna vecera ili burek i jogurt

No Nick:
Zaboravih bitnu stavku.....
Tema je bila vezana za odlazak na neku vechericu. Nista lepse nego kad je ta vecera servirana bas u toj hotelskoj sobi i bas u tom vasem krevetu. Napomena: zaboravite na nozeve, viljuske i kasike, jedite prstima i jos jedan savet plus: hranite jedno drugo i ta vechera ce definitivno predstavljati predigru, uvod u nesto ludo i nezaboravno. I naravno ne zaboravite desert, jer.... sta se sve moze sa slagom, sladoledom, medom etc etc :wink: 8)
I eto vam uzbudljive, romanticne i eroticne vecere u hotelskoj sobi!!!

Jeste da sam za nesto ovakvo dala zadnje pare koje sam imala, ali nikad se nisam pokajala i rado se secam te noci :wink: 8) :D
nishta vishe ne htedoh reci
 
novosadjanin:
dobro,znaci rodirelje posaljem kod komsija,dovedem devojku iz su u ns,odvedem u romanticni restoran,potrosim oko 2000 din,i posle vecere gledamo tv,a ujutru idemo na varijantu dorucak u krevetu,pod uslovom da na prespavamo jutro i spavamo do podneva!!! :D :D :D
Ne ne ne ne ne!!!!!
Dovedes devojku iz Su u Ns, matorce u komsiluk (ili gde vec hoces), odvedes je u romanticni restoran na vecheru, posle vecere NE GLEDATE TV (Niposto!!!) nego je vodis u bioskop, a onda kucici u krevetic (ne treba da ti pisem sta cete u kreveticu da radite), a ujutru da, moze varijanta sa doruckom u krevetu pa onda opet repriza onog od sinoc iz kreveta :lol: :wink:
Eto tako nekako.
Ah, da, a onda zajedno pod tush pa opet sve iz pocetka.
Joj , blago vama vec vam zavidim! :P :wink: :lol:
 
No Nick:
Hej, ljudi, pa noc u hotelskoj sobi uopste ne mora da bude tako losa ideja kakvom je predstavljate. Ja imam svoj stan i to bez sustanara, pa ipak sam odlucila jednom prilikom da napravim malo iznenadjenje... hotelsko :lol:
Sacekala sam ga u hotelskoj sobi obucena u korset, tange, halteri i cipelice sa bas visokim stiklicama i sve to uz nase omiljeno alkoholno pice, priguseno svetlo u sobi (na svu srecu ta soba je imala jednu lampicu u uglu) i muziku (kasetofon sam ponela od kuce naravno) i vece je bilo fenomenalno i mislim da cu ga pamtiti dok sam ziva iako je taj decko sad vec uveliko bivsi. :wink:
:lol: meni vise zvuci ovo da si placala za sex a ne na neku ljubav, izvini mozda gresim, ali zar nije dovoljno kad volis nekog i on tebe da se pokazu ta osecanja i dovoljno je reci samo jednu rec, a pare i ljubav se nikad nemogu meriti, allllliiii sta cu mozda sam ja glupa :wink:
 
[quote="No NickNe ne ne ne ne!!!!!
Dovedes devojku iz Su u Ns, matorce u komsiluk (ili gde vec hoces), odvedes je u romanticni restoran na vecheru, posle vecere NE GLEDATE TV (Niposto!!!) nego je vodis u bioskop, a onda kucici u krevetic (ne treba da ti pisem sta cete u kreveticu da radite), a ujutru da, moze varijanta sa doruckom u krevetu pa onda opet repriza onog od sinoc iz kreveta :lol: :wink:
Eto tako nekako.
Ah, da, a onda zajedno pod tush pa opet sve iz pocetka.
Joj , blago vama vec vam zavidim! :P :wink: :lol:[/quote]

:lol: E, a imam ja jedno potpitanje : sta ti roditelji treba da rade dva dana kod komsija ? :lol: mozda da kampuju ispred(ili iza) :lol: zgrade ?
 

Back
Top