Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Iva svaka čast, meni bi trebalo bar 5 dana da to sve napravim.

Pa, i meni je trebalo :mrgreen: Ove životinje sam počela na vreme pa su bile gotove i osušene par dana pre pravljenja torte a Spajdermeni mi nisu bili suvi pa su se raspadali.
Inače imam problem sa spajanjem delova figurica - suve ili ne...

Evo npr. ako mi je mekano deformiše se kad pokušam da probodem čačkalicu ili spojim a ako se osuši onda se raspadne...ako se presuši ne mogu lepo da zalepim deo a ako je mekano opet se deformiše. Kod ovog spajdermena sam lepila delove i kad uzmem ponovo da radim, oni ispadaju :eek:

Npr. čizme - na kraju sam morala da ubacujem komade svežeg fondana da bi se zalepilo, isto i za glavu... i spojevi na rukama su katastrofalni :dash:
 
Pa, i meni je trebalo :mrgreen: Ove životinje sam počela na vreme pa su bile gotove i osušene par dana pre pravljenja torte a Spajdermeni mi nisu bili suvi pa su se raspadali.
Inače imam problem sa spajanjem delova figurica - suve ili ne...

Evo npr. ako mi je mekano deformiše se kad pokušam da probodem čačkalicu ili spojim a ako se osuši onda se raspadne...ako se presuši ne mogu lepo da zalepim deo a ako je mekano opet se deformiše. Kod ovog spajdermena sam lepila delove i kad uzmem ponovo da radim, oni ispadaju :eek:

Npr. čizme - na kraju sam morala da ubacujem komade svežeg fondana da bi se zalepilo, isto i za glavu... i spojevi na rukama su katastrofalni :dash:

Imam isti problem :(
Posle sam topila malo fondna u vodi i lepila time, bilo je neshto bolje...
 
pota auto torta je perfektna.
iva figurice su super.I ja se namučim sa spajanjem, nekad mislim da u njh stavim više čačkalica nego bilo čeg drugog. Najlakše je kad sama praviš i tortu pa ti stavljaš figurice, ali ako treba isporučiti figurice,a one se raspadaju to je već problem.
Klapat kruna je prelijepa, nadam se da će stajati, držim ti fige.
 
Minice, figurice su ti, kao i torte odlične. Najviše mi se sviđa fora sa daljinskim i mobilnim (iz, očigledno, svima znanih razloga:))
Iva, svaka čast. Ne znam koliko ti je vremena trebalo, ali više nego odlično si ih uradila.
Poto, autići su perfektni kao i uvek.
Klapat, jedva čekam da vidim da li će ti ona divota preživeti (iskreno se nadam da ćeš nam se već sutra pohvaliti).
Iva, ne znam šta da ti kažem. Moj zaključak je da za figurice treba puuuno vremena i strpljenja. Treba dobro da se osuše, i da se prave bar nedelju dana ranije. Ali i ja muku mučim, te čekam nekog iskusnijeg da nas razreši ovih muka.
 

Back
Top