Zaturene markice !!!

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Pozdrav svim ljubiteljima postanskih markica i ostalim kolekcionarima. Nedavno sam preturao po tavanu i naletim slucajno na jedan albumcic sa markicama. Verujem da datira iz doba mog dede a mozda i iz doba njegovog jer po godistima vidim da ima dosta starih markica. Skenirao sam ali ne bas u nekoj extra rezoluciji da sad ne objasnjavam .. ali evo da vidite, a nadam se da ce mi neko od vas i reci koliko koja vredi ako naravno uopste i vredi. Inace da napomenem da su markice strane i da nema nasih ...



P.S.

Zamolio bih moderatora (kolegu ) da u koliko ova tema ne odgovara da se postavi ovde da joj nadje pravu adresu ali da ostavi redirekciju od 1 dana da mogu da se snadjem jer necuy sutra biti na netu ... Hvala svima ....
 
Usput da dodam imam i pregrst stranih i starih valuta, malo manje domacih, ali jedina onako izdvojena iz grupe mi je 1000 maraka iz 1910 u papiru. Velika novcanica onako podosta, nisam stigao da je skeniram ali evo nasao sam je na googlu pa ce iskoristiti da se vidi.

Banknote11.jpg
 
Usput da dodam imam i pregrst stranih i starih valuta, malo manje domacih, ali jedina onako izdvojena iz grupe mi je 1000 maraka iz 1910 u papiru. Velika novcanica onako podosta, nisam stigao da je skeniram ali evo nasao sam je na googlu pa ce iskoristiti da se vidi.

Banknote11.jpg

Ako mozes posalji mi spisak novcanica i kovanica ili slike na adresu otimac981@gmail.com-zainteresovan sam za kupovinu.
 
videcu da to sredim .. reci mi posto vec otkupljujes koliko vrede ove markice i ova novcanica od 1000 maraka. Meni su u americi u jednoj radnji koja se izmedju ostalog bavi i otkupom starina davali 800$ ali ja trazio 1000$ :) ... no vlasnik nije hteo, on je hteo da je za sebe uzme, a onda sam se i ja polakomio i sada je nebih uopste prodavao, pre bi je poklonio, jer je ni ja nisam kupio ...
 

Back
Top