Zastita

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
iluzionista:
Koje vrste zastite koristite? Kondomi? Koja marka? Da li ste probali jeftinije? Iskustva (posebno losa)?
Ja i moj decko koristimo kondome kao zastitu,i to uvek durex a od njih bih izdvojila "ultra thin" i "arouser" je super...a sto se tice loseg iskustva,imala sam samo jednom i to sa durexovim "Avanti" puce samo tako i sve ulete unutra...srecom ne postadoh mama :roll:
 
jagodica:
sve ebachi...jeee...
За цинике има и оних са укусом ЈАГОДИЦЕ а има и БАНАНЕ, ма има ги разни.
За оне праве гњурце не постоји ронилачко одело. Они воле да буду голи, да директно додирују природне тековине женског тела. Па наравно и да оставе траг у том телу. Лично сам више за спиралу него за ''лилуле'' а што се различитих потстанара тиче, е ту богами обрати пажњу са ким се дружиш. Секс са оним у кога немаш потпуно поверење и није баш прави секс.
 
jagodica:
pa da ostave trag, a jel vole i alimentaciju posle...a i to poverenje machku o rep
Да драга, али где нема искрености нема ни говоа о поверењу. Видиш, постоје људи који веома размишљају о томе дали ће и са ким ће правити дечурлију. Има до душе и неких жена које желе да имају дете из епруете, тек толико да се незна од ког кретена потичу. И то је признајем тема. Елем, строго пазим да са партнерком која је, рецимо, веома пожељна за ... а опет, она није неко са ким бих рађао, васпитавао своје потомство. Ето то је поверење а у њему нема места лицемерју, провидниј мимикрији и плавом шеширићу...
 
symbad:
fotograf:
Za kutiju dureksa da dam 100-150 din? Nema sanse! Ja kupujem one za 10 din - savrseno rade...
Koliko su kvalitetni ti kondomi od 10 dinara, Romed?!
Nemoj pogresno da shvatite pitanje, ozbiljno vas pitam, da li su kvalitetni?! Pozdrav!
Najbolje ti je da probas i jedne i druge pa sam vidis sta ti vise odgovara. I jedni i drugi su doboljno kvalitetni. Najveza razlika je u dizajnu ambalaze, reklami i ceni...
 
Kondome mrzim iz hiljadu razloga, ali ih i volim iz samo dva: sprecavaju trudnocu i bolesti. Uglavnom sam koristio Durex i nisam bio odusevljen da bi mi drugar savetovao da probam Romed. Da Vas ne lazem razliku skoro i da nisam osetio, cak bih prednost dao i Romed-u. A onda sam bio sa devojkom koja je alergicna na kondome, to jest na materijal od koga su napravljeni. Zamisli horora. Sva se osusi i pocrveni, bas joj se sve iritira. Ona je eksperimentisala i utvrdila da joj je najslabija reakcija na Durex ultra tin, i u ovom smislu oni mogu biti najkvalitetniji.
 
fotograf:
Za kutiju dureksa da dam 100-150 din? Nema sanse! Ja kupujem one za 10 din - savrseno rade...

Štedeti na takvim stvarima kao što su kondomi, je otprilike kao i kupovina jeftine kineske robe umesto kvalitetnog proizvoda.
Ako već treba da se štedi, onda treba kupiti tamo gde je jeftinije a ne ono što je jeftinije. Konkretno kupujemo Durex za 88 dinara, a najviše nam odgovaraju "ultra thin" i "arouser".
Romed jeste 3 puta jeftiniji ali je i 3 puta deblji, iako za nuždu i on odlično vrši posao.
Primetio sam da su svi kvalitetniji kondomi tu oko 100 kiti.
Jedino mi nije jasan onaj Durex "Performa".
To su oni kondomi što imaju anestetik, pa kad ga navučeš, kita totalno utrne, a bogami i pica.
Po nekim anketama ga bog zna kako hvale, ali iskreno osećaj je nikakav, može da se koristi za žvakanje ako nekoga boli zub, ali za sex - žali bože.
Inače što se tiče pucanja kondoma, imali smo par puta takva iskustva i uvek je tome uzrok bilo nešto drugo a ne kondom.
Kondom nikako ne treba da dođe u dodir sa nekim lubrikantom, raznim kremama, kantarion vaginaletama idr. pukne a da ni ne osetite.
 
apotekarkin_muz:
Ako već treba da se štedi, onda treba kupiti tamo gde je jeftinije a ne ono što je jeftinije. Konkretno kupujemo Durex za 88 dinara, a najviše nam odgovaraju "ultra thin" i "arouser".

88 din/kom ili 88 din pakovanje od 3 kom? Ova druga opcija bi bila jako povoljna. U svim apotekama u kojim sam kupovao ili ulazio cena za pakovanje je 2,5 puta veca od gore pomenute? To me dovodi do jos jednog pitanja u vezi ove teme: Gde ih kupujete? U apoteci? Trafici? ...? Zasto pitam? Zbog ovolike razlike u ceni... Cini mi se malo neverovatno
 

Back
Top