Vodim vas sve na klopu

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
u skupstinski restoran sutra. Posto sam cuo da je skupstina otvorena za sve gradjane Srbije sto je i normalno posto je to narodna skupstina.....odlucio sam da se otvorim 1000 dinara i povedem jedno 10 forumasa i forumasica na klopu. Ebi ga. Kad je beg bio cicija z:lol:
 
u skupstinski restoran sutra. Posto sam cuo da je skupstina otvorena za sve gradjane Srbije sto je i normalno posto je to narodna skupstina.....odlucio sam da se otvorim 1000 dinara i povedem jedno 10 forumasa i forumasica na klopu. Ebi ga. Kad je beg bio cicija z:lol:

:super::super:

hoćeš li nas povesti u ovom roznom automobilu pa da završimo na Te-Ve-Ju? :mrgreen:
;):lol:

0259007.23.jpg
 
slazem se

i ja cu da se isprsim za deset forumasa, rezimskih aktiivsta, jer je pokazano da rezimski, koji imaju lovu, nisu ovde, ovde je samo buranija, pa ko velim u ime buduce sloge u srbiji kad odu u vecitu opoziciju...
 
Meni je danas rodjendan pa je red da castim . Doduse ne znam da li sluze zele-zeke u skupstinskom restoranu , ali verujem da bi mogao jedan paket tipa onih za frizider da napunim za 1000 dinara .

Срећан рођендан :orkestar::vatromet:

Све најлепше желим!!!

Па требали сте Торенте и ти да се договорите онда данас да буде гозба z:lol:

А Торенте, шта ће бити у ресторану, реш печена свињетина z:D
 

Back
Top