Smejali ste se, a niste smeli....

jo, kad pomenuste bioskop i pozoriste, tu se obicno pokidam na neku scenu koja nikome drugom nije smešna, pa su ljudi u fazonu šta-koji-******?! pre neku godinu na nekoj predstavi, ljudi se smorili ko zmajevi, a ja se cepam sve vreme kao manijak, samo se ja čujem u sali, neka profesorka sedela pored mene, gleda zblanuto i ona se smeje, verovatno nije znala zašto, i što j najboije ceo put do kuće ja se cepam, ostali me gledaju, dolazim kući, ležem i ne prestajem da se kliberim...

a sahrane su mi, vidim mnogima, posebna poslastica, sreca sto ne idem cesto, pop kad krene da zapeva ili ljudi sa nekim gestovima, ili, na babinoj sahrani neka baba izjavivši saučešće komenatriše "baš je lepa sahrana"...

ko se seti saše matića?! fore na njegov račun, ili kad voditeljka prokomentarisa nešto u fazonu "vidiš, sale"... videh ga u zvezdama granda kao žiri, reko sad ako krene da komentariše stajling...

jednom kontrolni iz istorije, ja nemam pjma, i beše neki vladar Henri IV Lepi... pitaj k. sto je to meni bilo smešno, ali ja umirem gušim se, zabio glavu na klupu, razredna prolazi, gleda i prevrće očima (onaj efekat kad se suzdržavaš, pa pištiš, šuštih, krljaš a ne smeješ se)..

isto tako kod razredne, neko nešto prokomenatrisao za neku lovu što je trebala da seda (kao, "možda mu i platim", direktoru"), razredna popizdela, ustaje, trese se od besa, kreta tamalo da je zvekne, kao kakvo je to nepoštovanje, ovo ono (ne možćete zamisliti tu psihozu od žene), muk, a mi svi hoćemo da poprskamo od smeha, reko kao se sad provalim, zlo... (inače extra mi je to kad neko besni, puši, grdi a ja bi da umrem od smeha)

i to kad si sam... ili kad se upoznaješ s nekim pa ti se predstavi, a ime da umreš... i padovi (mislim fizički)

e, extra tema, sad se setih svakakvih škakljivih situacija... ;))
 
Na času muzičkog kod izuzetno strogog profesora prošle godine...on inače izbacuje sa časa za najmanju sitnicu i stvarno traumira ljude....Nisam prosto mogla da dođem do daha...ne znam šta mi je tačno bilo smešno, ali celo me odeljenje me onako tupavo gledalo...
Kad sam izjavila na času srpskog da je Milan Rakić imao problema sa potencijom.....
 
Skroz jadan pored mene,miiiiica mala,ali sam je kriv za ovo. :)

Off topic-vidi Boga mu sto si ti nabio postova...ccc,a secam se kad si se tek uclanio. :mrgreen:

Радило се током година... :) Него ја се тебе нешто и не сећам са својих почетака на форуму, мада видим да си доста давно учлањена... :p
 
neka baba izjavivši saučešće komenatriše "baš je lepa sahrana"...

ko se seti saše matića?! fore na njegov račun, ili kad voditeljka prokomentarisa nešto u fazonu "vidiš, sale"... videh ga u zvezdama granda kao žiri, reko sad ako krene da komentariše stajling...

(inače extra mi je to kad neko besni, puši, grdi a ja bi da umrem od smeha)

Ja se na sahranama obicno babama i smejem...stvarno nekad mogu da budu retardi...na zadnjoj sahrani gde sam bo, neke babe pocele da tracaraju k'o nenormalne!

:hahaha: "vidis,sale" :rotf::rotf:

Ja sam kao manji voleo sestru da nerviram i ona pocne da me pije, a ja padnem na pod i smejem se, a od smeha ne mogu da joj uzvratim paljbu.:)
 
Радило се током година... :) Него ја се тебе нешто и не сећам са својих почетака на форуму, мада видим да си доста давно учлањена... :p

Mene mrzi da komentarisem...blejanija na forumu radi pp-ova sa nekim ljudima.
Verovatno nikad nisam komentovala nesto tvoje,al citala jesam.
Opustencija.


Opet imala ispad danas...crkla od smeha na to sto je ortak pao nesto sto je polagao.Skroz sam mislila o necemu drugome sto je pre toga izjavio,i ispalo kao da se njemu smejem sto je debil.
Cenim da me sludela ova kuca-fax-ucenje papazjanija.
 
Oh, da, kad otac pizdi na mene, nabije mi se u facu & sveg glasa ARGHRGGGRRRRR RAWWWRRR GRRRR ja samo u komu da padnem :D
Ali, oke, kako-tako se suzdržim.

:lol::lol: Kad je keva mnogo ljuta na mene i kad pocne kao tvoj cale da mi se unosi u facu, a ja pocnem da se smejem, ona mi zveknula taakvu saamaarcinuu da ne bih znao 'de se nalazim...:lol:

Hvala bogu, ta vremena su odavno prosla...:bye::mrgreen:
 
Стварно не разумем зашто су сахране свима смешне. Једино што би тада могло да ме насмеје су бабе, кад крену да наричу: "Јој, што ме оставииии. С ким ћу сада кафу пити. Јој..."
 
imam i ja napade smeha kad ne mogu da se iskuliram, a ne znam ni zashto se smejem. obichno mi se to dogadja kada imamo kontrolni za koji se nisam spremila i onda gledam ostale kako pishu, zamishljeni skroz. i tad krenem da se cerekam kao nenormalna =)

a ovo na sahranama i kada chujete loshu vest....davno sam josh prochitala negde (tipa politikin zabavnik) da je to kao "psihichki mehanizam odbrane organizma"...
 
imam i ja napade smeha kad ne mogu da se iskuliram, a ne znam ni zashto se smejem. obichno mi se to dogadja kada imamo kontrolni za koji se nisam spremila i onda gledam ostale kako pishu, zamishljeni skroz. i tad krenem da se cerekam kao nenormalna =)

a ovo na sahranama i kada chujete loshu vest....davno sam josh prochitala negde (tipa politikin zabavnik) da je to kao "psihichki mehanizam odbrane organizma"...

I ja isto, crkavam od smeha na kontrolnom. z:lol:

Ima jedan moj post, bas o tome, na ovoj temi.
 
Poslednja izmena:
Joj ja isto imam problem, na sahranama najvise i kad idem sam ulicom, to mi je mislim najgluplje idem sam ulicom i smejem se kao konj a nema nigde nikoga tri metra oko mene... A na sahranama obicno se sretnem sa nekim slicnim meni pogledom i onda pocnemo da se smejemo i taman se smirim posle par min gledajuci u patos opet bacim pogled ka toj osobi i kad me pogleda ja opet zalegnem...

Jednom sam na svadbi morao da sednem na one katolicne klupe da me ne vide da se ja smejem...ali je ubrzo pocelo 15 ljudi oko mene da se smeje kad su videli da nisam normalan i zamalo nisam pola sale zasmejao samo zato sto sam se smejao kao konj... Da bi moj cale kasnije pukao zvakom u sred opstine dok su citali one zakone i svi su pogledali u mene a ja u fazonu wtf?! Sta je sad taman sam se smirio?

Imao sam i jednog lika profesora fizike sad mi ne predaje, ima covek dvaes nesto godina i ja uvek umirem kad odgovaram a valja se i on... Najbolje mi je bilo kad nekog izbaci sa casa i upise ga i onda tisina u ucionici dva tri minuta i onda ON pocinje da se smeje kao manijak narednih par minuta i naravno kad on pocne pocnemo i mi svi... Isto se covek valjao kad nekom da jedinicu, znaci upise ti keca ti sednes sav s*eban na mesto a on pocne da se smeje kao manijak... Mene je gotivio doduse imao sam peticu lagano bez ucenja skoro uopste... ali je to bio likcina nevidjena...
 
Slazem se za ulicu i 3. pasus a sto se svadbe tice nikad necu zaboraviti kada se moj komsija vencavao i maticarka 300 na sat cita zakone...Kad je napokon stala da uzme vazduha jedan počeo da tapše iz sve snage a za njim još par deda i baba,pa se keze a ne znaju ni oni zasto.Zena njegova da smiri situaciju krene da ga udari po rukama ,a onpocne da vice:"Bravooo!...
 
Pa evo da ja počnem...
Smejala sam se par puta kada su mi ljudi saopštavali da je neko mrtav...
Smejala sam se kada su mi neki momci prilazili...bukvalno ljudima u lice...
Često se smejem kada ne smem i što je najgore ne mogu da prestanem...
U prethodna dva slučaja nisam ni znala šta je smešno...

OK. I ja sam se smejala na jednoj sahrani ali nikakve veze nije imalo sa "tom" sahranom, nego, dok je popa pevao, razmisljala sam o pesmi koju bi ja htela da mi na mojoj sahrani pevaz:mrgreen:i sve sto sam se vise zadrzavala da nepuknem od smeha, sve je bilo gore(jer setila sam se jedne lepe pesme, koja nebi bila pogodna):hahaha:, Pokusala sam se predati ulozi da placem ali oni koji su me znali, znali su da se borim protiv smeha i na kraju se i ostalima, oko mene, ramena tresla, sakrivajuci lica u kaput.

Najgori su mi monotoni zborovi, neka predavanja, govori itd... kad odlutam mislima i nesto se setim a zaboravim gde sam!:zstidljivko:z:)

z:)
 

Back
Top