Smejali ste se, a niste smeli....


Da malo parafraziram M.Selimovica:

postoje mnoge normalnosti i ne slazu se sve medju sobom! :mrgreen:

Kada bi ljudi uzivali u muzici na nacin na koji ja to cinim svet bi bio lepse mesto! ;)

Ok, necu vise, ali zar stvarno ne volite panaiju?
Ma salim se..:hahaha:: :hahaha: Necu vise...:rotf:

I, sta je zakljucio?
Sta je panija?

Ne znam sta je zakljucio i tacno me zabole... :D
 
Skoro uvek se smejem i to su pravi napadi z:mrgreen:
I to me na faxu cesto uvali u nevolje...u skoli ih nije ni bilo briga
Ali i kad nesto nije posebno smesno i kad sam u situaciji gde ne bih trebalo da se smejem
Samo se smejem jos vise...posebno ako neko kaze da prestanem :/
 
Tema mi legla ko upisana...ne mogu nigde drugde da lupim to pa da ostanem ziva...
Smejla sam se veceras ko nenormalna posle najgoreg (pokusaja,ili cega god) sexa iiiiiikad...i blage nemam kako sam se izvukla...sad mi je skroz trulo...ali mi jos jos uvek smesno. :)))
Inace ovako se smejem jako cesto,bez da to ima ikakvu poentu,mada nikad nesto narucito neprimereno...ali eto.
 
Tema mi legla ko upisana...ne mogu nigde drugde da lupim to pa da ostanem ziva...
Smejla sam se veceras ko nenormalna posle najgoreg (pokusaja,ili cega god) sexa iiiiiikad...i blage nemam kako sam se izvukla...sad mi je skroz trulo...ali mi jos jos uvek smesno. :)))
Inace ovako se smejem jako cesto,bez da to ima ikakvu poentu,mada nikad nesto narucito neprimereno...ali eto.

Више среће други пут, шта ћеш z:) Јадан дечко... z:mrgreen:
 
Ja se smejem kad dodje pop za slavu... Krene onako da peva kroz nos, a ja da crknem...
Au, i ja isto... sestra i ja ne smemo da se pogledamo ni slučajno... koma!
Sreća pa više ne prisustvujem tim događajima.

edit: ne na slavu nego da sveti vodicu... meni to sve isto.

Inače, prvi put kad je dolazio kod mojih u kuću, pitao je Je l' mogu da dobijem malo vode?, na šta je moj tata uzeo i natočio čoveku u čašu :hahaha: mislio, mukica, da je pop žedan... :mrgreen:


I baš volem da idem ulicom sa osmehom od uva do uva. :D
Uh, i ja. :D
Volim i da vidim da neko ide nasmejan ulicom. To mi ulepša dan. :)
 
Poslednja izmena:
pa šta, i meni dođe da se nasmejem ili se prosto iskidam od smeha u ne baš primerenim situacijama, al šta da se radi... anjčešće bez nekog specijalnog raloga, el eto taj smeh ti je kao kad imaš proliv, moraš da se isprazniš odmah ;)) smejao sam se skoro na sahrani rođene babe i drugovog ćala, upišao sam se od smeha jednom na sred kontolnog ili čase gde se nešto kao ozbiljno predaje, dođe mi često da se iskidam od smeha tokom sexa, neksd iz čista mira... i tako...
 

Back
Top