DOS_AGOBOT.HM

A

amater

Gost
Ljudi,da vas pitam nesto!Imam PC-cillin koji je detektovao virus DOS_AGOBOT.HM i nije mogao da ga obrise vec ga smestio u karantin.Inficirani fajl je WINDOWS\system 32\drivers\etc\host.Objasnite mi o kakvom je virusu rec,tj. na koji nacin ugrozava sistem,kakve su posledice i naravno,kako da ga se resim.Hvala vam unapred.
 
Da, da samo goglaj... I koristis PC siling ili kako se vec zove.. To je igracka.. Pokusaj da lociras virus ako ga je taj AV nasao.. ZNaci ne moze da ga ukloni pa pokusaj naci putanju i ubiti ga rucno a ako ne ide onda nadji neki bolji AVP koji ce ti sam uraditi posao.. Naravno ne oslanjaj se na te male AV programe koji nemaju rejting a ni moc oko virusa. Poz. Ukoliko bas ne rijesis problem obrati se ponovo pa cemo neko od nas naci alate ili ti reci kako to da uklonis.. Poz...
 
Nisam bila zajedljiva kad sam rekla da googlas. Ako znas koji je virus ukucas ime u Google i dobijes sajtove na kojima mnogo mozes saznati o virusu koji te interesuje - od toga kako si ga dobio i kakvu stetu moze da ti nanese pa do nacina na koji mozes da ga uklonis. Inace da bi izbrisao virus ili trojanca prvo moras da iskljucis System Restore:
1.Desni klik na ikonicu My computer>System Restore>cekiras opciju Turn off System Restore on all drives>Apply pa o.k.
Posle restarta mozes vratiti System Restore
2. Skeniraj komjuter na viruse iz Safe moda:
Resetuj komjuter pa pri dizanju sistema pritiskaj dugme F8 (uglavnom je F8 a ako nije pri dizanju sistema pritisnes Pause ili Break i tu ti pokaze koje te dugme vodi u Safe mode).
Nadam se da si vec obrisao tog skota
 

Back
Top