WinRAR problem >.<

Southwind

Domaćin
Banovan
Poruka
3.015
Skinuo sam sa neta DBZ i sad imam oko 200 rar fajlova.
Svi oni imaju isti password.
Malo je dosadno da password kucam 200 puta.....
Zanima me kako da podesim winrar da kad extractuje koristi isti password za svaki rar fajl?
 
Ukoliko se radi o jednom konačnom fajlu (mislim kad ga raspakuješ) onda je dovoljno samo Extract Here, upišeš šifru i svi delovi ti se raspakuju u jedan konačan fajl. Međutim, ako se radi o 200 različitih konačnih fajlova, onda ćeš morati svaki put da kucaš šifru.
 
Pred NG sam imao vise od 350 rar-ova polako krenuo jedan po jedan i zavrsio nisam se bunio. Predlazem ti istu proceduru.
Nemoras da upisujes stavlmno sifru kao sto ti je preporucio DekiM ... (izvini ali sam tako razumeo) nego copy paste
 
U prethodnoj verziji winrara je postojala opcija password dictionary....tj upises u txt file nekoliko sifara koje mislis da se obicno javljaju, jer se skida sa nekih warez sajtova obicno....
I onda ti winrar trazi sifru redom iz tog txt fajla...
Medjutim , ta opcija je ukinuta od strane winrar-a i nije vise u razmatranju da je ponovo pruze....

Tek posle dosta ubedjivanja je prosla na nivo razmatranja ideja o unapredjenju comment view mogucnosti.....

Winrar izgleda strogo prati i dogovore sa ostalima u industriji i minimalizaciju svog software....
 

Back
Top