BDSM, Fetish i ostalo

Da li ste submisivni, dominatni ili switch (jedno i drugo)


  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
Pa hajde da pricamo o tome.Sta volis, sta ne volis i imas li granicu-da li prihvatas nanosenje bola, uz prethodan dogovor dokle se ide, ili ne?
Jako je tesko naci osobu koja hoce da proba takve stvari.Tesko je ubediti da bi trebalo da proba novo iskustvo, pa ako joj se svidi, super, ako ne, opet super.Kljucan je dogovor i medjusobno razumevanje.
 
Dakle, da li volite BDSM, u kom obliku (blazem ili ekstremnijem)? Vezivanje, lisice, spanking, vruci vosak?
Fetish oblacenje, lolita, goth stil?
jeste li imali takva iskustva, sa jednom ili vise osoba, jeste li bili pasivni ili aktivni?
Jeste li po prirodi gospodar/gospodarica, volite li menjanje uloga?
ja sve to , malo je reci, volim.

Po prirodi sam jedno, u krevetu drugo z:mrgreen:
A crvena boja = jako volim
Roza = malo manje
Neobojeno=ne volim.
:manikir:
 
Dakle, da li volite BDSM, u kom obliku (blazem ili ekstremnijem)? Vezivanje, lisice, spanking, vruci vosak?
Fetish oblacenje, lolita, goth stil?
jeste li imali takva iskustva, sa jednom ili vise osoba, jeste li bili pasivni ili aktivni?
Jeste li po prirodi gospodar/gospodarica, volite li menjanje uloga?
ja sve to , malo je reci, volim.

Da si ti nama ziv i zdrav, i da nadjesh ribu koja gotivi SM... :sanke:
 
No sto su nego disciplinovani.Berlin, grad snova. :)

Nema u tim klubovima seksa, to su mesta za izlazak uz odgovarajucu muziku, aBijent, i ostalo. Povremeno se organizuju intimina okupljanja medju registrovanim clanovima kluba, ali striktno private. Izuzev preformansa, naravno.
 
odmah da ti kazem
ja otkidam na rammstein i koncerte odgledala i spotovei pola mp3 oni pola cane pola ladno pivo...dobro je strujo...
ali to sto ih volim toliko ne znaci
obavezno da sve to mora da upraznjavam?
ili mi je nesto promaklo?
 
ah.dobro.
meni se svidjaju naprave za specijalne efekte
pogotovu onaj spaljivac koji je pevac sam napravio
i naravno ceo izraz na sceni, energija i imidz. da.odlicni su.
meni su super.bas se "palim" na njih
 
Dakle, da li volite BDSM, u kom obliku (blazem ili ekstremnijem)? Vezivanje, lisice, spanking, vruci vosak?
Fetish oblacenje, lolita, goth stil?
jeste li imali takva iskustva, sa jednom ili vise osoba, jeste li bili pasivni ili aktivni?
Jeste li po prirodi gospodar/gospodarica, volite li menjanje uloga?
ja sve to , malo je reci, volim.

Da me neka bičuje, a ja da kevćem...? :lol:
Neka, hvala...možda u drugom životu...
 
Dakle, da li volite BDSM, u kom obliku (blazem ili ekstremnijem)? Vezivanje, lisice, spanking, vruci vosak?
Fetish oblacenje, lolita, goth stil?
jeste li imali takva iskustva, sa jednom ili vise osoba, jeste li bili pasivni ili aktivni?
Jeste li po prirodi gospodar/gospodarica, volite li menjanje uloga?
ja sve to , malo je reci, volim.

nista od navedenog.
 

Back
Top