Subkulture!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima topic, ali je zatvoren or smtg.

Ovaj, izvini Srđane, ali podkulture, ah, plitko, plitko.
Jako.
Zašto se deliti pobogu? o_o
Ja sam shvatila, malo kasno, ali ono...

Što kaže moj drug, kome se je*e za to, šta imate koj je*en ku*ac da se dokazujete?

Pardon svima na rečniku.
Hvala.

:mrgreen:
 
Druze zar ti licim na filozofa? Bile su vec dve teme i zakljucane su i svi su znali o cemu treba da pisu,jedino se sad ti nadje ovde da pametujes! Subkulture kao Punk,Pop...
 
Poslednja izmena:
Ima topic, ali je zatvoren or smtg.

Ovaj, izvini Srđane, ali podkulture, ah, plitko, plitko.
Jako.
Zašto se deliti pobogu? o_o
Ja sam shvatila, malo kasno, ali ono...

Što kaže moj drug, kome se je*e za to, šta imate koj je*en ku*ac da se dokazujete?

Pardon svima na rečniku.
Hvala.

:mrgreen:

Ej odgovori na temu ili paljba!z:mrgreen: Nije tema otvorena da samnom pricate vec da odgovorite na temu! Znaci nisi pripadnik nijedne!z:)
 
Ti ko iz manastira da ispade dete......Ili si samo kvalitetan hejter ili si malo preosetljiva. Znas li uopste sta je subkultura....

Da li pripadate nekoj?
Da - ali ne svojom voljom.
Zasto ste bas tu izabrali?
Nisam je izabrala - izabrali su mi je. Obelezena sam kao metalka i pored mojih nastojanja da im objasnim kako ne zelim da me svrstavaju u koseve.
Sta mislite o drugim subkulturama?
Ne cenim ljude prema muzici koju slusaju ili nacinu odevanja
Da li ste spremni da se obracunavate sa nekim ko je pripadnik druge -II-?
Naravno da ne.
Koje -II- mrzite i zasto?
kao mladjahni pubertetlija mozda sam i imala predrasuda - vise ih nemam:)
 
Subkulture su glupost najobicnija..svi oni pricaju o nekoj svojoj jednistvenosti...Daj,molim te...

dok sam se jos oblacila kao pripadnici rok subkulture,odem u skc,vidim gomilu identicno obucenih ljudi..Cemu to..?

Drugo,koliko iskljuciv moras biti da bi mrzeo druge subkulture...?! pa meni je najbolja drugarica zakleti cecin fan...

A fenseraj..sa 16-17 sam se klela da se nikad,ali nikad necu obuci kao fenserka...Sad mi je to skroz ok,jer znam sta sam,sta slusam,i dok god sam u dusi roker,za ostalo me zabole;):)
 
Drugo,koliko iskljuciv moras biti da bi mrzeo druge subkulture...?! pa meni je najbolja drugarica zakleti cecin fan...
Ja sam letos s najboljim drugom ušla u diskusiju - možeš li imati prijatelje koji su turbofolkeri (naravno, pretpostavka je da nijedno od nas nije i da se misli na pravog prijatelja). Ja sam branila ''da'' tezu, ali toliko me je potukao nekim argumentima da na kraju nisam sigurna šta mislim... :neutral:
 
Ja sam letos s najboljim drugom ušla u diskusiju - možeš li imati prijatelje koji su turbofolkeri (naravno, pretpostavka je da nijedno od nas nije i da se misli na pravog prijatelja). Ja sam branila ''da'' tezu, ali toliko me je potukao nekim argumentima da na kraju nisam sigurna šta mislim... :neutral:

E vidis neke subkulture jednostavno ne mogu jedni sa drugima! Primer Skinheadsi sa reperima,tu samo pokolj moze da bude!!
 
Nikad nisam bila pripadnik neke subkulture.
Čak i da neko hoće da me strpa u neku, ne može, jer slušam raznoraznu muziku i ne oblačim se ni na kakav uniformisan način.

Jedino u šta bih se trpala su « dadaisti » zbog zajedničkih stavova i ideja a ne zbog oblačenja i muzike; no, zakasnila sam gotovo čitav vek.
Mada, određeni muzički pravci sa sobom vuku čitave ideologije. Nije ni to baš toliko šuplje.

Mada ni dadaisti tj. dadaizam nije subkultura, već intelektualni pokret.

Bože gospode, šta ja pričam?
Bolje da spavam.
 
Poslednja izmena:
Gothic...
izabrala sam je zato sto se tu osjecam najljepse... najvise me privlaci...
uvjek sam voljema mrak i tamu... al daleko od toga da sam Satanista kako mnogi misle za Gothe.. naravno imaju i tu neke granice.. tipa nikad ne bi stavila na sebe puder 0 nijance i crni karmin.. to je vec preterivanje... cesto sam obeljezena kao Metalac, ni to mi ne smeta uopste.. al me nervira kad me ubace u Emo.. jooooj... nemam je nista protiv njih.. al nisam bas u tom fazonu.. i nekak su mi najmanje dragi kao subkultura
 
Jel vam neko nekada rekao da ste dosadne?? Imajte granicu sa sranjem,ovo nije humano!!

Biće da si ti taj koji nema granicu sa sranjem.
Nama se ne crne slova na milijardu nickova. ;)
A i ne vidim da su postovi nešto posebno uvredljivi, napadni, štagod...

Je l' rekla Goti? Jeste.

A ti si ko ,molicu lepo?

Overkill.

@tema:
Rekoh, ne pripadam niti jednoj, niti težim ka istoj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top