davore ovde

  • Začetnik teme sandra pancevo
  • Datum pokretanja
nisam mogla da budem na neu zbog ocena sta ti radis kazi kako da ti posaljem sliku jer neznam a imam je sada nisi valjda naso nekudrugu za dopisivanje big smile :D
 
sandra pancevo:
nisam mogla da budem na neu zbog ocena sta ti radis kazi kako da ti posaljem sliku jer neznam a imam je sada nisi valjda naso nekudrugu za dopisivanje big smile :D
Eh kako da ti objasnim kako se stavlja slika.Trebalo bi da moze ali ja ne poznajem sve te nacine.
 
ne sto pitas ja sada dok ti budes odgovarao ja cu da ti probam da posaljem sliku a ti mi odgovaraj i ja cu tebi a za ribu sto sam pitala dal si naso odgoori da znam
 
Bilo je tu nekih riba ali sve neki smorovi tako da se nisam upustao u neku vezu.Ja sam nadao da ces se ti opet javiti.Na neki nacin sam te cekao.
Jel umes da udjes na pricaonicu???
 
ej nemoj da se ocaras ako nisam neka a na pricaonicu nemogu nista nema samoneki x u levom uglu kazi kako ti se svidja slika nemojn nesto ruzno da kazes jer cu da se naljutim
 
sandra pancevo:
ej nemoj da se ocaras ako nisam neka a na pricaonicu nemogu nista nema samoneki x u levom uglu kazi kako ti se svidja slika nemojn nesto ruzno da kazes jer cu da se naljutim
Problem je sto slika jos nije stigla.Probaj jos jednom da je posaljes.I znam zasto ti je taj krstic na pricaonici.To je zato sto nemas javu.
 
Puno hvala za to sto kazes ali da ja budem iskrena i ti si lep imas kako mise cini jako lep imidz 1 pitanje jel si ti ozbilja tip ili NE i brze pisi KISS
 

Back
Top