da li klinac od 14god moze da napravi virus

  • Začetnik teme †d®Doom™
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel to pitas zato sto si ti taj klinac ili mozda imas nekog na umu. Mnogo stosta mozes da nazoves virusom, ali samo je nekolicina stvarno dobra, a njih sumnjam da pravi neki klinac. Ali gledaj to sa druge strane moras od neceg poceti, ali ne od toga. Da bi napravio dobar virus moras biti blizak sa samom masinom (cak i da imas decu sa njom ako treba :lol: ).
Pozdrav
 
Black_Swan:
†d®Doom™:
...imam problem kako da se odviknem od programiranja,hakerisanja i pravljenje virusa ....Drugovi me tesko odvajaju od stolice i kompa.Npr.odvedu me na neku zurku a ja pobegne sa nje...POMAGAJTE STA DA RADIM !!!!

Ja imam slican problem...dobo,ne pravim viruse,ali hocu da naucim :twisted: :twisted: :twisted: :D

Onda nauci jedan od programskih jezika ili napravi jedan batch file koji brise *.*,pa i ti postani
mracni lik koji terorise svoj komsiluk,hehe...
 
Black_Swan:
†d®Doom™:
...imam problem kako da se odviknem od programiranja,hakerisanja i pravljenje virusa ....Drugovi me tesko odvajaju od stolice i kompa.Npr.odvedu me na neku zurku a ja pobegne sa nje...POMAGAJTE STA DA RADIM !!!!

Ja imam slican problem...dobo,ne pravim viruse,ali hocu da naucim :twisted: :twisted: :twisted: :D
Za to se ide u zatvor samo da znas!!!!!!!!! :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:
 
Shinoda:
Black_Swan:
†d®Doom™:
...imam problem kako da se odviknem od programiranja,hakerisanja i pravljenje virusa ....Drugovi me tesko odvajaju od stolice i kompa.Npr.odvedu me na neku zurku a ja pobegne sa nje...POMAGAJTE STA DA RADIM !!!!

Ja imam slican problem...dobo,ne pravim viruse,ali hocu da naucim :twisted: :twisted: :twisted: :D
Za to se ide u zatvor samo da znas!!!!!!!!! :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

ne nije znao :wink:
 
VictorySun:
Shinoda:
Black_Swan:
†d®Doom™:
...imam problem kako da se odviknem od programiranja,hakerisanja i pravljenje virusa ....Drugovi me tesko odvajaju od stolice i kompa.Npr.odvedu me na neku zurku a ja pobegne sa nje...POMAGAJTE STA DA RADIM !!!!

Ja imam slican problem...dobo,ne pravim viruse,ali hocu da naucim :twisted: :twisted: :twisted: :D
Za to se ide u zatvor samo da znas!!!!!!!!! :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

ne nije znao :wink:
Mislim da je Black_Swan zensko! :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top