oblici-velicine-duzine penisa

sa koliko ste muskaraca spavale i koliko vam je godina

  • 1

    glasova: 0 0,0%
  • 1-10

    glasova: 4 30,8%
  • 10-15

    glasova: 1 7,7%
  • vise od 15

    glasova: 8 61,5%

  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
1003027_feature_feature.jpg
 
meni to uvek izgleda/lo veliko i jako i slicnog oblika :)
Nisi naučila da raspoznaješ oblike, previše pažnje si posvetila veličini i tvrdoći. z:)
Ma nije zato nego moram mnogo da rovarim po coskovima ako je presiroka.za normalno siroke ima taman.

Preširoke znaju da budu nezgodne, ali sve to na kraju dođe isto. Smejao sam se jednom tipu kad je pričao kako je morao neku cicu da stiska ispod kukova kako bi joj na taj način suzio macu... z:)
 
Nisi naučila da raspoznaješ oblike, previše pažnje si posvetila veličini i tvrdoći. z:)


Preširoke znaju da budu nezgodne, ali sve to na kraju dođe isto. Smejao sam se jednom tipu kad je pričao kako je morao neku cicu da stiska ispod kukova kako bi joj na taj način suzio macu... z:)

Ma otpozadi je okrenes i skupi noge, i zajases. da je kita ko hemijska olovka bilo bi joj ok. Mada ako je presiroko mozes uzmes malo sapuna na prste, nakvasis ih i gurnes.stisne se odmah.
 
Nisi naučila da raspoznaješ oblike, previše pažnje si posvetila veličini i tvrdoći. z:)


Preširoke znaju da budu nezgodne, ali sve to na kraju dođe isto. Smejao sam se jednom tipu kad je pričao kako je morao neku cicu da stiska ispod kukova kako bi joj na taj način suzio macu... z:)

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
Vidi ti njih !!!!!!!!!!!!! Nije njima mali, nego je ona presiroka !!!!!! Kakva zamena teza !!!!!
 

Back
Top