Emulator za ps2

mihajlovic.uros

Obećava
Poruka
67
Reko mi drug iz Lazarevca kao da ima neki, kako ga on zove, simulator za ps2 pomocu kojeg se mogu igrati igrice sa ps2 na kompjuteru. To je ustvari na nekom disku i mislim da je to neki program.
Da li postoji takva sprava ili je on samo veliki lazov?
 
On nije lazov, i to nije sprava nego program odnosno emulator(ne simulator) i zove se PCSX2, samo sto za njega mora da se ima dosta jak komp da bi mogle igre bar pristojno da se pokrenu.
 
On nije lazov, i to nije sprava nego program odnosno emulator(ne simulator) i zove se PCSX2, samo sto za njega mora da se ima dosta jak komp da bi mogle igre bar pristojno da se pokrenu.

ja koliko znam, a rekao mi covek iz igraonice, kad sam uzeo par igrica sa ps2 da probam, rekao mi da nema sanse da pokrenem igru. nijednu sa ps2. ps2 ima 128bitni cpu na 333 mhz, koji kada bi se preveo na pc, bio bi oko 2, nesto ghz. to i nije mnogo, ali ima neku svoju graficku koja mu renderuje 150.000.000 poligona/sekundi. ne znam da li to moze na pc-u. de znam, imam taj program, sve stavim na low detalje i nece. nece cak ni da pokrene igru GTA3 iz 2001.
 
Ради, ал` треба јак компјуктор да би нормално радио. Ја имам 3.66 гигахерца, 4гб РАМ-а и Нвидију 9800 ГТ на 512 мб ВРАМ и све ради к`о подмазано.z:plez:
 
Ма, емулатори ништа не ваљају, сви су СРАЊЕ, боље купити Плејстејшн 2 за 11000 к`о што сам ја урадио и уштедео време и живце на неким траљавим емулаторима.z:)
 
Imam taj program i pokusao sam da pokrenem taken 4,imam solidnu konfu (AMD 4200+ Dual Core,GF8600GT,2GB...)i nisam mogo da je pokrenem .moj drug je igro sa duplo slabijom masinom,ali treba neka podesavanja da se izvrse
 
da nisi igrao Mgs: snake eater?
to me strasno interesuje da li radi

Ради, ја сам сигуран, игр`о сам га пре месец дана на истом емулатору. Треба да се нађу нека подешавања и треба јака машина. Мало кочи, ал` шта је, ту је.z:)
 

Back
Top