Konstantni pad sistema (ako se može tako nazvati)...!!!

cvele2

Ističe se
Poruka
2.133
Koristim program uTorrent već duže vreme, ali tek od skoro je počeo da mi pravi probleme i to samo kada je jedan poseban torrent aktivan.

Naime, znate da ako "nasilno" prekinete download torrenta, kada ga sledeći put uključite da nastavi, program će prvo uraditi chek tog torrenta da proveri koliko je skinuto i da li su svi podaci na broju.

Problem je sledeći:
Taj torrent, o kome je reč, jednom je prekinut na pomenut način i sada mora da se ceo proveri da bi se nastavio download. Redovno kada se dođe do kraja njegove provere nešto se desi sa XP-om i dobijem čuvenu plavu sliku na ekranu (tj. dump memory) i vrlo često nakon toga mi sistemska particija naprosto izgubi, ajde da kažem - boot podešavanja. Kompjuter ne prepoznaje file system na toj particiji i jedini način da rešim problem jeste naredba FIXBOOT u Recovery Console Windows instalacije.

Međutim to mi samo privremeno rešava problem jer prilikom sledeće takve provere opet ista situacija.

Zna li neko o čemu se radi, da li je baš do tog torrenta ili nešto drugo?

P.S. Koristim AVG 8.0, skenirao sam detaljno ceo računar i nisam našao nikakvu vrstu virusa.
 
1. Ne prekidaj 'nasilno' download torrenta;
smiley_emoticons_wink.gif

2. Izgleda da nemaš dovoljno memorije, pa ti se zato zakuca komp;
3. Taj AVG koji koristiš, preporučio bih samo u krajnjoj nuždi. Probaj da komp skeniraš sa nekim drugiom AV programom
smiley_emoticons_ozboss_pfeil.gif
http://forum.krstarica.com/threads/116707
4. ...
 

Back
Top