Najbolji vicevi o doktorima

darkol

Početnik
Poruka
26
Najbolji vicevi o doktorima

DOKTORI

1. Došao seljak kod doktora i čeka na red. Prođe čitav dan u čekanju, izađe doktor i kaže:

- To bi bilo sve za danas, imam važan sastanak, svi neprimljeni moraju doći sutra. Seljak će na to:

- ^ekaj malo, šta da radim sa ovolikim pečenjem?

Doktor mu namigne i kaže:

- Vi sa pečenjem sačekajte još malo, a svi ostali kući.

Odoše svi, doktor prozove seljaka i pita:

- Gde je pečenje?

- Doktore, strašno me peče kad pišam…

2. U trenutku kad je mladi hirurg izlazio iz operacione sale, zaustavi ga upravnik bolnice:

- Kolega,kako je prošla operacija?

- Operacija? U, **** te, ja mislio autopsija…

3. Pošao čovek kod doktora. Držeći se za oko ulazi u ordinaciju i kaže:

- Doktore, suzi mi oko.

I doktor mu suzi oko!

4. Lekar kaže pacijentu:

- Vaša dzigerica je sva izgorela. Vi više ne smete da pijete.

- Nemoguće doktore, vi mora da ste pogrešili - kaže pacijent.

- Evo, snimak sve govori, - ubeđuje ga doktor.

- ***** li ga od koje je mogla da izgori. Ja znam da nikad ništa vruće nisam pio.

5. Na nekakvom sistematskom pregledu za proveru radnih sposobnosti, neki čovek mora da ima i uverenje psihijatra. Ulazi on kod psihijatra, i ovaj ga pita:

- Na šta se vi žalite?

- Ni na šta, doktore. Ja imam stabilnu porodicu, dobar posao, zadovoljan sam platom, dobar sam sa kolegama, nemam nikakvih neprijatnosti …

Na to će doktor:

- Hmm … I kad su vam se pojavili ti simptomi!?

Pogledajte viceve o doktorima i dodajte i sami jos! Ili pogledajte nastavak na: VICEVI
 
Перица добио запаљење слепог црева и хитно га пребаце у болницу. Лекар га прегледа, види да је ситуација озбиљна и викне сестри:
- Сестро, донесите инструменте.
На то ће Перица:
- Ја овде умирем, а вама је до песме.

Лежи човек на операционом столу, а изнад њега се надвија доктор у пуној хирушкој опреми са маском на лицу. човек му каже:
- Докторе, нисте морали да се маскирате, одмах сам вас препознао.
 
Kafanski kelner dobio neku ozbiljnu boljku i mora hitno na operaciju. I tako u nekom hodniku u bolnici lezi kelner na krevetu vec satima, nista se ne desava kad kelner prepozna nekog hirurga koji je redovna musterija u njegovoj kafani. Tek ce on
-doktore, doktore molim te pomozi, imirem pomagaj ako boga znas.
A rekar ce na to onako osvetnicki
-Ovo je sto mog kolege, sad ce on valjda
 
8182ucoce3ag1.jpg
 
Posle operacije...doktor ne moze da nadje mobilni...trazi i trazi,ali nista.Na kraju shvati da je mu je,izgleda,ostao u pacijentu.Dolazi kod coveka,malo mu je neprijatno,ali kaze: Izvinite,ali moracemo ponovo da vas operisemo.Hitno...Otvaraju coveka,on,naravno,nalazi mobilni,pogleda ga i kaze sav iznerviran: Znao sam! Deset propustenih poziva!
 
Ovo je vic iz perioda kad sam bila mala (znači odaaaavno) i sećam se da smo uvek šaputali kad ga pričamo jer bio "sramotan"
Dođe žena kod doktoraaaaaaaaaaaa (produženo A je bilo obaveznoz:mrgreen:)...I kaže "doktore,mene strahovito svrbi..:rumenka: ...I on kaže "idite kući i zalite sa jednom flašom vina" :eek:.Sutradan žena opet dođe i kaže "ali (ALI je bilo obaveznoz:mrgreen:) mene strahovito svrbi:rumenka:..."a on kaže "idite kući i zalite sa dve flaše vina" :roll: Treći dan dolazi žena uplakana i kaže "Doktore mene strahovito svrbi:rumenka:" i doktor kaže "Lezite i podignite noge..."Uzme mikroskop:eek: pogleda unutra i vidi dve zagrljene picajzle kako idu i pevaju "još litar jedan,dobrog vina dajte nama vi....":pivce:
 
Čovek užurbano ulazi kod zubara i kaže mu:
Doktore, treba da se vadi zub, ali bez gasa i anestezije.
Samo ga iščupajte i završite s tim.
Uf, bilo bi dobro da su i ostali moji pacijenti tako hrabri! O kom zubu je reč?
Ženo, pokaži mu zub koji te boli!
 

Back
Top