pomoc!

djuric_bc

Početnik
Poruka
9
zdravo,z:poz:
zovem se nikola i za ng sam dobio jednu predivnu zivotinjicu...
moj je problem sto ne mogu ni da joj odredim rasu, a samim tim ne mogu ni da nadjem na internetu pravi nacin da joj zivot ucinim sto ugodnijim...z;)z;)z;)

slika

ovo je fotografja, i molim vas sve da mi pomognete jer se bojim da joj ne naudim nepravilnim ophodjenjem,

pozdrav i unapred hvala...
 

Prilozi

  • DSC00242.jpg
    DSC00242.jpg
    18,6 KB · Pregleda: 13
za pochetak nemoj da mu dajesh kupus....niti ostalo povrce koje izaziva gasove...od toga mogu da uginu
U pet shopu kupi hranu za kuniće i obavezno kupi ono za vodu,posto vodu mora da pije.i obavezno kupi seno....oni seno moraju da jedu svaki dan i stalno moraju da imaju seno u kavezu zbog probave...
ako dobije zatvor ili proliv,to je jako lose,odmah mora kod veterinara

daj mu malkice shargarepice....
eto za pochetak
za ostalo se raspitaj na zekoiprijatelji.....
ili idi na www.zecovi.net forum....oni su super
 
hvala puno...

ovi komentari o belim medvedima z:p

dobro je znati ovo za slamu...z:)
za sada ga drzim u jednoj kutiji, i pustam ga citav dan da se setka po sobi, u toj kutiji moze da se okrene i mogu da mu stanu zdelice, ali kada mu budem ovih dana kupovao kavez kojih dimenzija bi trebao da bude... na zecovi.net pise 60x60 cm...? z:hm:

jos jednom hvala za pomoc! z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Zekan, i to cini mi se patuljasti. Skokni na forum.zekoiprijatelji.com, registruj se i raspitaj kako da na najbolji nacin brines o njemu:)

Nije zec nego kunić al' da ne budem wise-ass, to je više iz domena biologije, konkretno zoologije... I mislim da je novozelandski beli a ne patuljasti.

I slažem se sa Micom, kupi mu granule za kuniće u pet šopu.
 
Nije zec nego kunić al' da ne budem wise-ass, to je više iz domena biologije, konkretno zoologije... I mislim da je novozelandski beli a ne patuljasti.

I slažem se sa Micom, kupi mu granule za kuniće u pet šopu.

Jeste, hvala na ispravci:) Ja ih sve zajedno zovem zekani, iako znam da ima razlikez:)

Sad koja je vrsta... Moze biti i mesanac zar ne :think:
 
Imate na mom sajtu sve oz zivotinjama.

sites.google.com/site/wwwsimkecom

Nemam nista o zecu, ima dosta napisano o kunicu. A sto se tice zeleta, posalji ga meni zajedno sa kavezom da mu odredim pol:))))
 

Back
Top